שכפול מפתחות לרכב

שכפול מפתחות לרכב

יש שני מצבים שמוכרים לרוב בעלי הרכבים. המצב הראשון הוא קניית רכב וההחלטה שאתם מעוניינים לשכפל סט נוסף של מפתחות לרכב שישמשו אתכם במקרה בו אתם לא מוצאים את הסט הראשון. מצב שני הוא אובדן או גניבה של מפתחות הרכב ופנייה אל חברה/מנעולן שמומחים בתחום שכפול מפתחות לרכב. במאמר זה נסביר הכל אודות שכפול מפתחות לרכבים.

איבדתם את המפתח – לא נורא

אם אינכם מוצאים את המפתחות שלכם לרכב או שאתם יודעים היכן שכחתם אותם ותוכלו לחזור אל אותו מקום רק בשלב מאוחר יותר של החודש, השנה או בכלל לא, הצעד הראשון אותו אתם צריכים לעשות הוא לבחור מנעולן מקצועי ומוסמך שיכול לשכפל לכם את המפתחות לרכב. כאן חשוב מאוד לבחור במנעולן שמשתמש בציוד המתקדם ביותר, יכול להציג בפניכם אישור שהוא אכן מנעולן (לא כדאי לשלם לחובבן ולגלות מיידית או תוך פרק זמן קצר) ובעל מקצוע בעל מוניטין בתחום וניסיון רב. תמיד חשוב לבחור בטוב ביותר גם אם מדובר במחיר קצת יותר גבוה. יש לקחת בחשבון שהתוצאה הסופית היא זו שמשנה.

שכפול מפתחות לרכב

ברכבים כיום יש אימובילייזר. כלומר, סוג של מיגון אלקטרוני. כיוון שכיום חברות ביטוח רבות דורשות מיגון מסוג זה גם ברכבים בעלי שנתון ישן יותר (שחלק מתהליך הייצור שלהם לא כלל רכיב זה), ניתן לומר שרוב הרכבים בישראל כולל רכיב מיגון זה, אם כרכיב פנימי מובנה ואם כרכיב חיצוני שסופח לרכב. המטרה העיקרית של רכיב זה היא מניעת גניבה של הרכב. מערכת אלחוטית אלקטרונית זו כוללת מפתח התנעה (בתוכו יש שבב אלקטרוני) ויחידת קליטה במחשב הרכב. (מקושר למנוע). כיוון שמדובר במערכת מורכבת שדורשת שיתוף פעולה על מנת לאפשר גישה לנסיעה ברכב, חשוב לפנות אל חברה שמציעה שירותים מתקדמים של שכפול מפתחות לרכב/שחזור מפתחות. חברה זו תמיד תעסיק מנעולנים מומחים בתחום ותהיה בעלת ציוד מתקדם שמאפשר שכפול מפתחות לרכב מסוג אימובילייזר, איפוס וקידוד מחדש של אימובילייזר ועוד.

מעוניינים לשכפל את המפתחות של הרכב? אנחנו מציעים לכם שירות זה ושירותי פריצה מתקדמים נוספים. חברת המפתח מציעה לכם שירות מהיר של 24 שעות ביממה, ניסיון עשיר ותעריפים אטרקטיביים במיוחד, התקשרו אל 050-7547111 והיווכחו


סלולר: 050-7547111 שירות 24/7 ■ פקס: 03-5351009  ■  המפתח שירותי פריצה 2017 ©