שכפול מפתחות ושלטים לרכב - שערים 24/7

 שכפול מפתחות ושלטים לרכב - שערים  עד בית הלקוח

חברת המפתח פתרונות נעילה לרכב מציעה מגוון שירותים מתקדמים בתחום המנעולנות ובניהם גם שכפול מפתחות ושלטים לרכבים ולשערים. בעזרת שירותיה תוכלו לקבל מענה זמין בכל אזור בו אתם נמצאים ובכל שעה ביום. החברה מציעה שירותי SOS 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ופועלת באישור המשטרה. על מנת להקל עליכם וכדי למנוע עוגמת נפש מקפידה החברה על מתן שירותים ישירות עד לבית הלקוח על מנת שתוכלו לקבל שירות זריז ולהמשיך במהרה אל שגרת חייכם.

 

מתי עולה הצורך בשכפול מפתחות ושלטים לרכבים?

בעולם המודרני כמעט כבר אין אדם אשר אינו נעזר בכלי רכב על מנת להגיע ממקום למקום או כדי לבצע מטלות יומיומיות שונות כמו קניות בסופר או איסוף הילדים מבית הספר או הגן. אי לכך, כאשר מפתח אובד או נגנב אין ספק כי מדובר במצב לא נעים ואף יותר מכך, אובדן המפתח מוביל להשבתה שלכם לעיתים כליל. בעזרת שירותי שכפול מפתחות ושלטים אתם יכולים למנוע ולהימנע מכאלו מקרים היות ויהיה לכם מפתח או שלט רזרבי בעזרתם תוכלו להיכנס אל הרכב בקלות גם במקרה בו אבד לכם המפתח.

 

תיקון והחלפת שלטים לרכב בבית הלקוח 24/7

כשם שישנם רכבים אשר נפתחים עם שלט וללא השלט יהיה קשה יותר לפתוח את הרכב או לנעול אותו, כך ישנם שערים אשר נפתחים בעזרתו של שלט. כל אובדן של השלט עלול לסבך את שגרת החיים ולמנוע מכם להיכנס באותה הקלות והפשטות אליה הייתם רגילים אל שטח החניה. בעזרת שירות של שכפול שלטים לשערים, ניתן להימנע גם מכאלו מקרים ולהבטיח שיהיה לכם פתרון על כל צרה.

חברת פתרונות נעילה לרכב מציעה מגוון שירותים בתחום שכפול מפתחות ושכפול שלטים לרכבים ולשערים מסוגים שונים. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום ותזכו למענה, מהיר, זמין ומקצועי!

 

 שחזור ושכפול מפתחות לכל הרכבים * שיפוץ ותיקון סיווץ לרכב * תיקון שלטים לרכב * שרות בפריסה ארצית 24/7

 

 


סלולר: 050-7547111 שירות 24/7 ■ פקס: 03-5351009  ■  המפתח שירותי פריצה 2017 ©