תיקון ושיפוץ סוויץ

תיקון סוויץ' וניתוק אזעקות וקודנים

בעבר תחום נעילת הרכב היה פשוט: מערכות הנעילה המרכזיות של הרכבים היו בסיסיות מאוד וכתוצאה מכך לא דרשו ידע נרחב בתחום המנעולנות כאשר היה עולה הצורך לפרוץ את הרכב במקרים מסוימים. אולם כיום אין כך הדבר. הקדמה הטכנולוגית הביאה את בשורתה גם אל ענף הרכב וכיום ישנן מערכות נעילה מתקדמות במיוחד, כאלו הדורשות מן המנעולן ניסיון רב והיכרות עם כל סוגי המפתחות ועם כל מערכות האזעקה והקידוד על מנת שיוכל לספק ללקוחותיו פתרון מתאים. 

תיקון סוויץ'

חברת פתרונות נעילה לרכב מתמחה במתן פתרונות מתקדמים בשטח ועד בית הלקוח בתחום תיקון סוויץ' לרכב. החברה עובדת באישור המשטרה ומציעה את שירותיה סביב השעון, 24/7 תוך שמספקת מענה מהיר ומקצועי בפריסה ארצית. על מנת לאפשר לכם ליהנות ממעטפת שלמה של פתרונות, אנשי המקצוע שלנו עובדים עם הציוד המתקדם והמשוכלל ביותר שקיים בתחום ולרשותנו ידע וניסיון רב בהתמודדות עם כל סוגי הרכבים, כמו גם בהיכרות עם מערכות נעילה והאזעקה של כלי רכב מסוגים שונים. כך במקרה שנתקע או נשבר לכם מפתח בסוויץ', אתם יכולים להיות רגועים, הרכב שלכם נמצא בידיים טובות ומקצועיות.

ניתוק אזעקות וקודנים

אזעקות וקודנים אלו הן מערכות אשר מאפשרות הגנה נוספת על הרכב מפני פריצות או גניבות הן מהבחינה המכנית והן מהבחינה האלקטרונית ולכן רבים אשר עושים בהן שימוש. עם זאת כאשר מערכות אלו אינן תקינות הן ימנעו מבעלי הרכב להניע ולנסוע ברכב ויוכלו לפגוע בשגרת החיים משמעותית. כתוצאה מכך עולה לא פעם הצורך באיש מקצוע מיומן אשר יסייע בניתוק אזעקות וקודנים ובתיקונם - ביעילות ובמקצועיות. 

חברת פתרונות נעילה לרכב מציעה מגוון שירותים מתקדמים ביניהם תיקון סוויץ' וניתוק אזעקות וקודנים באישור המשטרה. לפרטים נוספים צרו קשר כבר עכשיו ואיש מקצוע מיומן יגיע ישירות אליכם במהרה.

 

 

 

 


סלולר: 050-7547111 שירות 24/7 ■ פקס: 03-5351009  ■  המפתח שירותי פריצה 2017 ©