מנעולן לרכב

מנעולן לרכב בשרות ארצי 24/7

ברוך בואך – ואל דאגה, מיד נניע את הרכב שלך!

אבדו לכם המפתחות לרכב? מתמודדים עם תקלה בסוויץ'? אל דאגה! צרו עמנו קשר כבר עכשיו, תארו לנו את הבעיה ואת סוג הרכב שלכם, ואת כל השאר – השאירו לנו.

חברתנו מתמחה בשחזור מפתחות ושלטים לרכב לאחר אובדן כללי. תיקון והחלפת סוויץ בשטח, מגוון רחב של שירותים עד בית הלקוח. 24/7 באישור משטרת ישראל לפרטים חייגו: 050-7547111

בניגוד למציאות בשטח או לתפיסה המוטעה המקובלת, תחום המנעולנות הוא תחום הדורש הסמכה, אישורים וידע מקצועי רב. אדם לא יכול לקום בוקר אחד, להחליט כי הוא מנעולן לרכב ולהתחיל לפרסם את שירותיו ברבים. לצערנו, המציאות מזמנת לאוזנינו שמועות רבות על מנעולנים לא מקצועיים, שלא עברו הסמכה מתאימה, שלא הצליחו לפתור בעיות פשוטות למדי, שאילצו את הלקוח להמתין זמן רב במיוחד או פשוט כאלו שגבו מחיר מופקע עבור העבודה שביצעו מתוך הנחה כי הלקוח לא יוותר על השירות שלהם.

מקרים כאלו ואחרים, המבוצעים על ידי קומץ אנשים המתיימרים להיות מנעולנים, פוגע בשמם הטוב של מנעולנים שעברו דרך לא קצרה ובוודאי לא פשוטה כדי להיות במקום שבו הם נמצאים כיום. בכדי להפוך למנעולן לרכב, ראשית יש לעבור קורס הסמכה רשמי מטעם משרד העבודה שבו נלמדים יסודות התחום, סוגי המנעולים השונים ומיומנויות חשובות כמו שכפול מפתחות ופריצת מנעולים בעזרת ציוד מקצועי. מעבר לכך כל מנעולן חייב להיות בעל אישור רשמי מטעם משטרת ישראל אשר מעיד על יושרו ועל כך כי אין לו תיקים פליליים כלשהם.

אישור המשטרה אולי לא יראה לכם בתור הדבר ההכרחי ביותר, בטח במצב שבו אתם תקועים מחוץ לדלת ביתכם בשעת לילה מאוחרת. יחד עם זאת כבר היו לא מעט מקרים שבהם אותו אדם שהציג את עצמו כמנעולן לרכב ופרץ עבורכם את הדלת או החליף לכם את המנעול היה גם אותו אחד שלאחר מכן העביר עותק של מפתח לגורמים עבריניים או אולי אפילו פרץ אל הבית שלכם בעצמו.

חיפשתם מנעולן מהיר ומקצועי? מצאתם!

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו עם חברת "לביא מנעולים" ובזאת אנו מתחייבים להגיע אליכם במהירות ולספק לכם שירותי מנעולן לרכב במהירות, במקצועיות, באדיבות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. פנו אלינו עכשיו

מנעולן לרכב

Call Now Button050-9124443