פורץ מנעולים 2018-11-16T17:10:01+02:00

פורץ מנעולים לרכב ולבית – בפריסה ארצית

ננעלתם מחוץ לבית? המנעול פשוט התקלקל? לא משנה מהי הסיבה שבגללה אינכם מצליחים לפתוח את הדלת, הפתרון הטוב ביותר העומד לרשותכם ברגע זה הוא הסתייעות בעזרתו המקצועית של פורץ מנעולים.

מה חשוב לדעת כאשר מזמינים פורץ מנעולים?

בדקו כי הפורץ מנעולים שאותו אתם מזמינים עבר את ההכשרה המתאימה לעיסוק בתחום במסגרת קורס מקצועי. קורס מנעולנים הוא בסיס חשוב עבור כל מנעולן, ובו נלמדים כל יסודות המקצוע והעקרונות החשובים וכן נלמדות שיטות עבודה מתקדמות ומקצועיות בעולם המנעולנות. כל צוות המנעולנים בחברת "המפתח" הינם בעלי ההכשרה המתאימה ויוכלו לספק לכם שירות מקצוע ומהיר, לשביעות רצונכם המלאה!

לא פעם קרה כי מי שהציג את עצמו כמנעולן היה לא יותר מ"פושע בתחפושת". חלק מאותם אלו אשר מציגים את עצמם כמנעולנים, מייצרים עותק נוסף של המפתח או במידה שביצעו אצלכם החלפת מנעול הם פשוט שומרים עותק מהמפתח לאותו מנעול לעצמם. אתם בוודאי יכולים להבין כבר בעצמכם כי מדובר כאן במתכון לאסון. על כן הקפידו לוודא כי הפורץ מנעולים שהזמנתם הוא בעל אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום וכי ברשותו קיימת תעודת יושר. כמובן שברשות כל אחד ממנעולני חברת "המפתח" ישנו אישור ממשטרת ישראל כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים בכל מאת האחוזים שאתם מקבלים שירות מאיש מקצוע אמין ומורשה.

אם איבדתם את המפתח לדירה או אפילו לעסק שלכם, כמובן שראשית יש לקרוא לפורץ מנעולים שיפתח עבורכם את הדלת. השלב המתבקש הבא הוא להחליף את המנעול. כמובן שבמקרה שבו אתם יודעים היכן שכחתם את המפתח פשוט כדאי לשמור עליו קרוב אליכם בפעם הבאה כדי להמנע שוב ממצב לא נעים. מנגד, אם איבדתם את המפתח ואינכם יודעים איפה הוא נמצא עכשיו, ישנו סיכוי לא קטן שהוא ימצא את דרכו אל ידיו של גורם עוין. בכדי להמנע מפריצה אל הנכס היקר שלכם, החלפתו של המנעול היא צעד הכרחי.

הזמנתם פורץ מנעולים להחלפת המנעול? ודאו כי הצילינדר מגיע באריזה סגורה ואפילו בקשו מהמנעולן לפתוח את האריזה לנגד עיניכם. כך תוכלו לוודא כי אין ברשותו מפתח נוסף למנעול שלכם.