5 שאלות שחובה לשאול פורץ דלתות בראשון לציון

בהנחה ויצאתם כבר לדייטים בחייכם, אתם לבטח יודעים כי הם מבוססים בעיקר על שאילת שאלות. אתם צפויים לצאת ל"דייט טלפוני ראשון" עם פורץ דלתות בראשון לציון? אנחנו ב"לביא מנעולים" חוסכים מכם את חוסר הוודאות והמבוכה, ושמחים להציע לכם 5 שאלות שכדאי לשאול את המנעולן לפני שאתם מתאמים איתו הגעה. המטרה: להבטיח מנעולן ישר ומקצועי!

5 שאלות שחובה לשאול פורץ דלתות בראשון לציון

1."תוכל להציג בפניי אישור משטרת ישראל?"

ניסיון מקצועי, ותק, מחירים טובים, לקוחות גדולים ותודעת שירות גבוהה – כל אלו בהחלט חשובים וראוי להעריך את המנעולן גם לפיהם. עם זאת, כל התכונות והמאפיינים האלו חסרי משמעות כשאין למנעולן אישור ממשטרת ישראל. מיד אחרי שאתם שואלים את המנעולן לשלומו, שאלו אותו בצורה ישירה וחד משמעית אם יש ברשותו תעודת יושר. תכליתה היא לשקף בפניכם כי המנעולן נקי מעבר פלילי. המנעולן שלח לכם את האישור בווצאפ / התחייב להציג אותו בפניכם עם הגעתו אליכם? עברו לשאלה הבאה.

2."האם עברת קורס וקיבלת הסמכה?"

אנשים שזקוקים במיידי לפורץ דלתות, מרגישים לעתים לא בנוח להיות במקום בו הם מראיינים את איש השירות שעתיד לסייע להם. זהו המקום להדגיש: מנעולנים מקצועיים מעריכים מאד לקוח שמפנים אליהם שאלות ענייניות. מנעולן שמחזיק בתעודת יושר ובאישור הסמכה (לאחר שעבר קורס מנעולנים), יתגאה להציג אותם בפניכם! עבדו אך ורק עם פורץ דלתות בראשון לציון שיש ברשותו את שני אלו. 

3."בתוך כמה זמן תוכל להיות אצלי?"

אם הגעתם לשאלה השלישית, סביר מאד שתסגרו בסופו של דבר עם המנעולן. ומה יכריע בסופו של דבר? זמן ההגעה המשוער אליכם. ישנם מנעולנים שנמצאים קרוב אליכם ויוכלו להגיע בתוך רבע שעה, אך לעתים זמן ההגעה יתארך והמנעולן יוכל להגיע בתוך שעתיים. לא משנה דחיפות הפריצה – חשוב בכל מקרה לתאם ציפיות באופן מלא (גם ובעיקר בכל הקשור לזמני ההגעה).

4."מהו המחיר המשוער עבור השירות?"

טיפ הזהב מאיתנו: לעולם אל תזמינו מנעולן מבלי שסגרתם איתו מחיר. לכל מנעולן ישנו מחירון עבור השירותים שהוא מציע – משכפול שלט חניון, דרך פריצת דלת פנימית ועד פריצת דלת כניסה עם רב בריח. אין שום סיבה שלא לתאם ציפיות באשר למחיר, גם אם מדובר רק על "הערכת מחיר" ולא על מחיר סופי. חשוב לדעת: יתכן ועל שירות פורץ דלתות בראשון לציון בשעת לילה (שירות חירום), תידרשו לשלם אקסטרה.

5."ישנה אפשרות להתרשם ממספר המלצות?"

והדבר האחרון שכדאי לבקש מפורץ הדלתות: המלצות! בשלב זה, אתם אמורים להיות בתוך השיחה כבר 2-3 דקות. כלומר, הרושם הראשוני על המנעולן כבר גובש אצלכם, כך שאתם יכולים פחות או יותר להבין מי האדם שמולכם. ובכל זאת, ההמלצות יסייעו לכם להשלים את התמונה ולספר לכם על סטנדרט השירות, עמידה בזמנים והתחייבויות, איכות ביצוע העבודה וכן הלאה.

לפרטים נוספים והזמנת פורץ דלתות בראשון לציון, התקשרו – 050-9124443