פריצת מנעולן בתל אביב – כמה זה עולה וכמה זמן זה לוקח?

לבעוט חזק בדלת בכדי שתיפתח? זו בהחלט אפשרות. עם זאת, אנו שמחים להציע לכם אפשרות נוספת – שקטה יותר, מהירה יותר ובטוחה יותר: שירות פריצת מנעולן בתל אביב! אין לכם כל דרך לצפות את העתיד ולדעת מתי תזדקקו לשירות פורץ מנעולים בתל אביב. מה שאתם כן יכולים לדעת בוודאות הוא שבכל שניה ביום, שבעה ימים בשבוע, חברת "לביא מנעולים" תהיה שם בשבילכם עבור פריצת מנעולים בתל אביב!

"כמה תעלה לי פריצת מנעולן בתל אביב?"

מחירי פורץ מנעולים בתל אביב נקבעים בהתאם לסוג הפריצה הנדרש. לדוגמא: פריצה בעקבות אובדן מפתח, מפתח שנתקע/נשבר בדלת, ידית שנשברה וכן הלאה. כמן כן, ישנם עוד שנים דברים עיקריים המשפיעים על מחיר פריצת מנעולן בתל אביב:

  • שעת הפריצה – אנו זמינים לכם 24/7! מחיר השירות נקבע בין היתר בהתאם לשעה בה אתם קוראים לנו. לדוגמא: פריצה ב-14:30 בצהריים תהיה זולה יותר מפריצת דלת ב-03:45 בלילה. 
  • מורכבות העבודה – פעמים רבות, "על הנייר" אנו מגיעים לפריצה פשוטה למדי. לדוגמא: כמו דלת שירותים שנטרקה ולא נפתחת. עם זאת, לעתים כשאנו מגיעים, אנו מגלים כי העבודה קצת יותר מורכבת, וכתוצאה מכך – מתארכת. ככל שעבודת הפריצה מורכבת וארוכה יותר, כך מחיר השירות עולה.

פורץ מנעולים בתל אביב

"כמה זמן לוקחת פריצת דלת?"

אנחנו עובדים ביעילות גבוהה מאד, והניסיון המקצועי הרב שצברנו מאפשר לנו לאתר את הבעיה במהירות ולפתור אותה במהירות. עם זאת, חשוב להבין כי כל פריצה דורשת התייחסות אחרת, טכניקות פריצה שונות וכלי עבודה אחרים מצד פורץ מנעולים בתל אביב, מנוסה ככל שיהיה. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי לרוב לא נצטרך יותר מחמש דקות של עבודה בכדי לפרוץ את הדלת.

"קיבלתי הצעה זולה משמעותית. ברור שאקח אותה!"

קל מאד ליפול ב"מלכודת המחירים הזולים", בעיקר כשמדובר על שירות חירום כמו פריצת מנעולן. מדוע? משום שעלולה להיווצר האשליה כי המנעולן מושיט לכם יד, רוצה בטובתכם ולכן מציע עבור השירות מחיר רצפה. בפועל? אתם עלולים לגלות בדיעבד ששילמתם ביוקר. חשוב להדגיש: אין כל בעיה עם מחירי שירות הוגנים, אלא להפך! הבעיה מתחילה כשהמחירים המוצעים זולים עד מחשידים. 

היו מקרים בהם "מנעולים" הציעו מחיר זול כדי לגרום ללקוחות להזמין אותם. הם אמנם ביצעו את הפריצה הנדרשת, אך על הדרך עשו גם דברים אחרים – לא חוקיים ולא אתיים. כשאותם לקוחות גילו את הנזקים העצומים ואת הרכוש שאבד להם, הם גם הבינו שאותם אנשים שהציגו עצמם כמנעולים, בכלל לא עובדים באישור משטרת ישראל. 

מחיר פריצת מנעולן בתל אביב חשוב, אך ישנם דברים חשובים יותר. בחרו במנעולן אמין, מקצועי ושירותי שעומד בתנאים הבאים:

  • אישור רשמי מטעם משטרת ישראל
  • שירותי פריצה בפריסה ארצית ובזמינות 24/7

 

רגע לפני שאתם בועטים בדלת או מעקמים את הידית, חכו! אנחנו בחברת "לביא מנעולים", מציעים שירות פריצת מנעולן בתל אביב! לא משנה באיזו שעה הדלת מסרבת להיפתח, אנחנו מגיעים לפריצת מנעולים בתל אביב. לפרטים נוספים, התקשרו – 050-912-4443