פריצת מנעול רב בריח בשעות הלילה – יתרונות וחסרונות

לחכות לבוקר בכדי להזמין מנעולן או ליזום פנייה ולהתייעץ איתו כבר ב-03:00 בלילה? רק אתם מחליטים! ישנם מקרים בהם שירות פריצת מנעול רב בריח יכול להידחות לשעות הבוקר, אך גם מקרים בהם אין ברירה אלא להזמין מיד מנעולן מוסמך. לדוגמא: נניח ודלת המחסן שלכם נטרקה ואינכם מצליחים לפתוח אותה. במרבית המקרים, תוכלו לדחות את הזמנת המנעולן לשעת הבוקר. מנגד, במידה והמפתח נתקע במנעול דלת הכניסה לדירה כך שאינכם יכולים להיכנס לתוכה, מובן כי תזמינו מיד מנעולן בעיר מגוריכם.

אנו שמחים לשתף אתכם ביתרונות וחסרונות של פריצת מנעול רב בריח בשעות הלילה. מובן כי ההתלבטות רלוונטית רק במקרה בו אכן יש לכם את הפריבילגיה לדחות את הזמנת המנעולן לבוקר. 

פריצת מנעול רב בריח בשעות הלילה – יתרונות וחסרונות

פריצת מנעול רב בריח בשעות הלילה – היתרונות

שירותי המנעולנות שלנו זמינים לכם 24 שעות ביממה! לא משנה היכן אתם נמצאים ומהו השירות שאתם צריכים – אנו מתייצבים עבורכם ומתחייבים על שירות מקצועי ואמין. מניסיוננו, לשירותי מנעולנות הניתנים בשעות הלילה ישנם מספר יתרונות בולטים, המשפיעים באופן ישיר על חוויית השירות:

  • זמינות גבוהה של מנעולנים – לרוב, בשעות המאוחרות של הלילה, הזמינות של המנעולנים גבוהה. המשמעות היא שזמן ההגעה של המנעולן אליכם בשעת לילה, יהיה כמעט תמיד מהיר יותר בהשוואה לשירותים הניתנים בשעות הפעילות "הרגילות".
  • הכבישים פנויים – לא רק המנעולנים פנויים יותר בלילה, אלא גם הכבישים. המשמעות היא שהמנעולן יוכל להגיע אליכם מהנקודה בו הוא נמצא אל הנקודה בה אתם נמצאים, תוך זמן קצר. לעומת זאת, לאורך שעות היום – מהבוקר ועד הערב, כבישי ישראל פקוקים כך שהמנעולן עלול להתעכב.
  • פותרים מיד את הבעיה – לדחות למחר את מה שאפשר לעשות היום? זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא לפתור את הבעיה הנקודתית מיד. אבד לכם המפתח לדירה ואתם זקוקים לשירות פריצה מידי? הזמנת שירות פריצת מנעול רב בריח 24/7!

 

ומהם החסרונות של השירות הלילי?

כאמור, במקרים מסוימים אין באמת שאלה או בחירה: אתם זקוקים לשירותי מנעולנות באופן מידי (הרי לא תישנו בחדר המדרגות בבניין…). ובכל מקרה, ראוי שתדעו מראש מהם החסרונות של פריצת מנעול רב בריח בלילה. התכלית של שיתופכם במידע היא לאפשר לכם להיערך טוב יותר לקראת הגעת המנעולן:

  • רעש לשכנים – פריצת דלת דירה לדוגמא, עלולה מעט להרעיש. במידה ואתם מתגוררים בבניין משותף, וכל עוד מדובר על שעה מאוחרת, מומלץ לעדכן על כך את השכנים בקומה בקבוצת הווצאפ המשותפת (עם התנצלות על חוסר הנוחות הזמני…)
  • עלות השירות – כשאתם מזמינים מנעולן חירום בשעות הלילה, תיתכן תוספת תשלום לשירות.

 

לפרטים נוספים, ייעוץ מקצועי, התייעצות או הזמנת שירות פריצת מנעול רב בריח – בשעות שגרה או חירום, התקשרו אלינו כעת – 050-912-4443