שכחתם את הקוד לכספת? מנעולן בתל אביב בדרך אליכם!

אפשר לנחש כי גם אתם משתמשים בשלל אפליקציות במכשיר החכם שלכם. השימוש באפליקציות מסוימות (בנקים / הרשמה לאימוני כושר / הורדות בתשלום), מותנה בהזנת שם המשתמש והסיסמא שלכם. דבר נוסף שאנחנו יכולים לנחש הוא שלעתים, באופן טבעי, אתם לא זוכרים את הסיסמא שלכם. במקרים שכאלו, ברור לכם כי תוכלו לבצע שחזור סיסמא בשניות, לקבל למייל את הסיסמא ולצרוך את השירותים השונים.

ומה קורה כשאתם שוכחים את הקוד לכספת בבית ובעסק? זהו כבר סיפור אחר, שכן הכספת לא תשלח לכם את הסיסמא למייל או לטלפון. שכחתם את הקוד לכספת? מנעולן בתל אביב מטעם "המפתח" יגיע אליכם!

הכספת לא נפתחת – למה זה קורה?

ישנן 2 סיבות עיקריות:

  • טעות "אנוש" – אנשים ששוכחים את הקוד לכספת לאחר שהם לא פתחו אותה זמן רב, הזנת קוד שגוי שנועלת את הכספת וכן הלאה…
  • תקלות מכניות – בסופו של דבר, הכספת היא סוג של מכונה. ישנן תקלות מכניות שמונעות מהכספת להיפתח. לדוגמא: קודן שהתקלקל, שחיקת מנגנון הפתיחה וכיוצא בזה.

הכספת לא נפתחת לכם? עשו ואל תעשו:

  • נסו לפתוח אותה ב"דרכים המקובלות" – אך ורק עם הזנת הקוד לפתיחתה 
  • כדאי מאד שלא "להתיש" את הכספת עם עשרות ניסיונות – במידה והיא לא נפתחת, הרי שישנה תקלה או שפשוט אינכם זוכרים את הקוד 
  • פתיחה אגרסיבית של הכספת אמנם אפשרית, אך היא תגרום לה לנזק ויהיה עליכם לרכוש כספת חדשה
  • אל תבזבזו זמן יקר ואל תהרסו את הכספת שלכם: התקשרו אלינו ונדאג לשלוח אליכם מנעולן בתל אביב

טיפ הזהב מאיתנו: כך תחסכו מעצמכם מתחים מיותרים

בכספת הביתית/בבית העסק, אתם מאחסנים המון דברים: כסף מזומן, פנקסי צ'קים, כרטיסי אשראי, תכשיטים יקרים, גאדג'טים, מסמכים אישיים והרשימה עוד ארוכה. כידוע, רוב הזמן הכספת סגורה, ואתם פותחים אותה רק כשאתם צריכים להוציא ממנה דברים. 

הטיפ שלנו אליכם: במידה וצפויה לכם לדוגמא פגישה ביום ד' ואתם צריכים מסמכים וכסף מהכספת, נסו לפתוח אותה כמה ימים קודם לכן. המטרה: לעשות מעין "חזרה גנרלית" ולבדוק כי היא תקינה ונפתחת כנדרש. במידה והיא נעולה ואינכם מצליחים לפתוח אותה, הזמינו מנעולן בתל אביב.

השעה 06:00 והכספת לא נפתחת? אתם לא לבד!

תל אביב לעולם לא ישנה? גם אנחנו! מנעולן בתל אביב של חברת "המפתח" נשאר עבורכם עם עין פקוחה כל הלילה! בעולם אוטופי, כספות לא היו ננעלות, לא הייתם שוכחים את הקוד לפתיחתן ואפילו לא היה צריך אותן. עם זאת, במציאות אתם מוכרחים לשמור על חפציכם היקרים בכספת, ובעיקר – אתם צריכים מנעולן זמין שיהיה לצידכם כשתצטרכו אותו. לא משנה מהי השעה, מהו היום והיכן אתם מתגוררים: שירותי פריצת הכספות שלנו זמינים לשירותכם 24 שעות ביממה, שבעה בימי בשבוע!

לפרטים נוספים והזמנת מנעולן לפתיחת הכספת, התקשרו – 050-912-4443