אל תתנו לדלת ללחוץ עליכם! פריצת מנעול פבלוק

במשרדים, בבתי מלון, באולמות כנסים, במכוני ספא ואולי אפילו בביתכם מותקנים מנעולי הפבלוק. כידוע, מנעולים אלו מאופיינים ב-2 סוגי נעילות: נעילת הכפתור ונעילת המפתח. שני הסוגים כוללים כפתור, כאשר לחיצה עליו נועלת את הדלת. הפתיחה לעומת זאת, מתאפשרת באמצעות תנועת סיבוב.

אם ברשותכם דלתות עם מנעולים אלו – הנהנים מנראות יוקרתית ומנגנוני תפעול ידידותיים ונוחים, רצוי שתשמרו לעצמכם בסמרטפון את איש הקשר הבא: מנעולן פריצת מנעול פבלוק. כך, אם המפתח יתקע בתוך המנעול או הדלת תיטרק, יהיה לכם אל מי לפנות – "לביא מנעולים"!

צרור המפתחות אבד – מה עושים ולא עושים?

הכניסה למשרד, לביתכם או לחדר פנימי בהם, מותנית כמובן בפתיחת הדלת באמצעות מפתח. ומה קורה כשאתם מאבדים את המפתח? הגישה אל הבית, המחסן או המשרד, חסומה בפניכם. במקרה שכזה, מה כדאי לעשות ומה ממש לא כדאי לעשות?

  • מה עושים? מזמינים מנעולן מוסמך שמתמחה בשירות פריצת מנעול פבלוק. מאחר ומדובר על מנעולים סופר-ספציפיים, כדאי לוודא בשיחת הטלפון כי הוא פורץ מנעולים מסוג זה. תיאום הציפיות הזה קריטי ועשוי לחסוך לכם ולמנעולן כאב ראש, בזבוז זמן ועוגמת נפש.
  • מה לא עושים? מנסים לפרוץ את הדלת לבד. האינסטינקט הבסיסי לנסות לפרוץ לבד את הדלת, מובן. עם זאת, הניסיונות האלו עלולים ליצור נזק – לדלת ולמנעול הפבלוק בפרט. 

 

הדלת טרוקה והכספת לא נפתחת? נפרוץ אותן!

שלא תדעו מצרות, ובטח לא מכאלו שבאות בזוגות. ובכל זאת, דעו כי אנו נוכל לפרוץ בעבורכם את כל מה שחסום ונעול בפניכם! לדוגמא: נניח ודלת חדר במשרד עם מנעול פבלוק נטרקת ואינכם יכולים לפתוח אותה. בתוך החדר, נמצאת הכספת שאתם צריכים להוציא ממנה מסמך חשוב, אך מהבוקר אתם מנסים לשחזר את הקוד שלה ולא מצליחים. התרחיש הזה אולי רחוק מלהיות אידיאלי, אך המנעולן שיגיע אליכם מטעמנו, יוכל גם לפרוץ את הדלת הטרוקה וגם את הכספת!

הזמנת שירות פריצת מנעול פבלוק – מה חשוב לדעת?

מעולם לא הזמנתם מנעולן? זו הפעם הראשונה שאתם מוצאים עצמכם מול דלת נעולה? חשוב שתדעו כמה דברים בסיסיים על שירותי מנעולנות של "לביא מנעולים" ועל מה אסור לכם להתפשר:

  • אנו עובדים 24/7! כן, שבעה ימים בשבוע לאורך כל שעות היממה. ומה זה אומר? שאם המפתח נתקע לכם במנעול הפבלוק בעשר בלילה או בחמש בבוקר, אתם יכולים לפנות אלינו ונגיע אליכם.
  • אנו מאמינים כי רק מנעולנים מוסמכים (כאלו שעברו הכשרה פורמלית), יכולים וראויים לבצע פריצת מנעול פבלוק ולהציע שירותי מנעולנות נוספים. 
  • דבר נוסף וחשוב: המנעולן שיפרוץ לכם את הדלת, חייב להוכיח לכם את אמינותו עם הצגת אישור משטרת ישראל. רק מנעולן ללא עבר פלילי, יכול לבצע פריצות של דלתות וכספות.

 

להזמנת מנעולן 24/7 לפריצת דלתות, התקשרו – 050-912-4443