האם פורץ דלתות בבת ים חייב לעבור קורס מנעולנים?

אנחנו אמנם לא מכירים אתכם באופן אישי, אך מרשים לעצמנו לנחש עליכם שני דברים: האחד הוא שלפחות פעם אחת בחייכם הסתייעתם בשירותיו של מנעולן. הדבר השני הוא שלפני הזמנתו, לא חשבתם לשאול אותו אם הוא מוסמך. אנחנו צודקים? לאנשים שזקוקים לשירות מידי של פריצת דלת דירה או כספת במשרד, אין תמיד את הפנאי (או הרצון) לתשאל את המנעולן – פורץ דלתות בבת ים, על הכשרותיו וניסיונו. 

את מה שאנחנו כבר יודעים, חשוב שגם אתם – הלקוחות, תדעו: האם העיסוק במנעולנות מותנה בהרשמה לקורס מנעולנים, עמידה בתנאיו והסמכה רשמית? רמז: אנחנו ב"לביא מנעולים" מאמינים כי לא כל אדם שקורא לעצמו "מנעולן", ראוי או יכול להיות כזה…

האם פורץ דלתות בבת ים חייב לעבור קורס מנעולנים

 

פורץ דלתות בבת ים חייב לעבור קורס? 

התשובה אולי תפתיע אתכם, אך היא שלא. ומה זה בעצם אומר? שסביר מאד כי המנעולן שביצע אצלכם פריצות בעבר, אינו מוסמך. המשמעות ברורה: ישנם מנעולנים פעילים שעברו הכשרה, לצד מנעולנים ש"הכשירו" את עצמם לגמרי לבד. מיותר לציין אילו מנעולנים מקצועיים יותר, אמינים יותר ובעיקר – לוקחים ברצינות את עצמם, את המקצוע ואת הלקוחות.

מאחר וכל אדם יכול להיות מנעולן, עליכם לגלות אחריות עם חיפוש פורץ דלתות בבת ים. או במילים אחרות? עליכם לבדוק מיהו המנעולן – אם הוא עבר הכשרות, מהו ניסיונו וכן הלאה. המחשבה על "תשאול" המנעולן באשר להסמכתו וניסיונו המקצועי, עלולה לעורר מבוכה וזה מובן. עם זאת, אל תשכחו לרגע: המנעולן עתיד לקבל מכם גישה למפתחות שלכם, למנעולנים שלכם ואפילו לכספת שלכם. אל תתפשרו על מנעולן אמין ומוסמך בשום מחיר!

מה גורם למנעולנים לוותר על קורס והסמכה?

אנו גאים לבשר לכם כי פורץ דלתות בבת ים מטעם "לביא מנעולנים", מוסמך! אנו מכירים בחשיבות ההסמכה, ולתפישתנו שירות מקצועי ומצוין מותנה בלמידת קורס מסודר ומקיף. אנו משערים כי מבליחה לראשכם השאלה: "מדוע אנשים שרוצים לעסוק במקצוע, בוחרים לוותר על קורס והסמכה?". והנה התשובות:

  • קורס מנעולנות עולה כסף שלא כולם רוצים להשקיע
  • קורס מנעולנות מעכב את תחילת העבודה, וישנם אלו שרוצים להתחיל לעבוד מיד
  • וכן, ישנם אלו שמודעים לכך שלקוחות לא טורחים לבדוק הכשרות והסמכות, כך שבכל מקרה תהיה להם עבודה

הסמכה – יש! ומה לגבי אישור משטרת ישראל?

עבודה מול מנעולנים שלא עברו הכשרה, אינה מומלצת. תנאי סף נוסף שחשוב להבטיח לפני שאתם מזמינים פורץ דלתות בבת ים? אישור משטרת ישראל. לא כולם מודעים לכך שחשוב לבדוק זאת, אך מדובר על הדבר החשוב ביותר (אפשר לומר בזהירות שאפילו יותר ממידת הניסיון והמקצועיות). מדוע? משום שלפני שהמנעולן הוא איש מקצוע, הוא צריך להיות אדם ישר ואמין. אישור משטרת ישראל מעיד כי המנעולן לא ביצע כל עבירה פלילית, ודרכו אתם יכולים ללמוד על איכויותיו ואמינותו של המנעולן.

להזמנת פורץ דלתות בבת ים, התקשרו כעת – 050-912-4443