באילו מקרים מומלץ להזמין שירות החלפת מנעולים?

לשמחתכם, השטח הפרטי שלכם תחום ומוגן ע"י דלת הכניסה – של בית העסק והמשרד. כידוע, רק מי שברשותו מפתח לדלת, יוכל להיכנס דרכה. לעתים, מפתחות הבית או העסק, יושבים בכיסים של אנשים שאינם עוד חלק מהמעגל הקרוב אליכם. מצד אחד, אתם יכולים לבקש מהם לזרוק את המפתח (או להחזיר לכם אותו). מצד שני,  אתם לא באמת יכולים לדעת מה הם מתכננים לעשות עם המפתח.

בדיוק בשביל זה מוצע שירות החלפת מנעולים עם חברת "לביא מנעולים"! שירותינו מוצעים בפריסה ארצית רחבה, וזמינים לכם מתי שרק תרצו – שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. 

"מה ההבדל בין החלפת מנעולים לפריצת מנעולים?"

שאלה מצוינת! מדובר על שני שירותים שונים לחלוטין במהותם ותכליתם, וכעת נסביר:

  • החלפת מנעול – זהו שירות מתוכנן מראש שמוזמן ע"י הלקוח בימי "שגרה". כלומר, בעל הבית/העסק, מתאם מראש עם המנעולן הגעה לטובת החלפת מנעול הדלתות. 
  • פריצת מנעולים – שירות זה מסווג תחת "שירותי חירום". הפריצה מתבצעת כאשר אבד/נגב לבעל הנכס המפתח. בכדי שהוא יוכל להיכנס בדלת המשרד או הבית, נדרשת פריצה מקצועית ומבוקרת ע"י מנעולן מוסמך.

שירות החלפת מנעולים

מתי כדאי לשקול החלפת מנעול דלת?

כשאתם סוגרים אחריכם את הדלת ונועלים אותה, ברור לכם כי אתם מוגנים ובטוחים. אז זהו, שלעתים זה לא ממש נכון. כל עוד מפתחות ממשיכים להסתובב אצל "ידיים זרות", אתם לא באמת יכולים לזכות בשקט הפנימי הזה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להחליף את מנעול הדלת! באילו מקרים השירות הזה מומלץ?

  • במידה ונגנב לכם צרור המפתחות וגם אם יש לכם מפתח רזרבי, מומלץ מאד להחליף את מנעול הדלת
  • כשאתם עוברים לדירה חדשה לאחר שהתגוררו בה לפניכם 
  • לאחר שהפסקתם העסקת עובד משק בית, מבשל, גנן וכיוצא בזה
  • לאחר פרידה מבן / בת זוג שהתגוררו עמכם / כשאחד השותפים עוזב את הדירה
  • כאקט בטיחות "שגרתי"- החלפת מנעול הדלת פעם בשנה

מתי כדאי לבצע את החלפת המנעול? כמה שיותר מוקדם! לדוגמא: במידה ואתם צפויים לעבור לדירה חדשה שכבר התגוררו בה, בצעו החלפת מנעולים לפי הלילה הראשון שלכם בדירה. דוגמא נוספת: פיטרתם עובד בכיר בעקבות חוסר שביעות רצון מתמשך? החליפו מנעול בדלת העסק בסמוך ליום עבודתו האחרון.

מה לבדוק לפני שמזמינים מנעולן להחלפת מנעולים?

שכנים המליצו לכם על מנעולן? מצאתם כרטיס ביקור של מנעולן בתיבת הדואר? רגע לפני שאתם מזמינים מנעולן לשירות החלפת מנעולים, חכו. מדוע? משום שהיו מקרים בהם "מנעולנים" השתמשו לרעה בידע ובכוח שלהם. 

בכדי למנוע מקרים מצערים שכאלו, ודאו מיהו המנעולן שעתיד להגיע אליכם ואם הוא עובד באישור משטרת ישראל. למעשה, מנעולן שעובד ללא אישור, לא יכול להציגו כמנעולן ולא מומלץ להכניסו לשטח הפרטי שלכם. לתיאום ביקור עם מנעולן מחברת "לביא מנעולים", התקשרו – 050-912-4443