מנעולן לשכפול מפתחות שערים

יש דבר אחד המשותף לכל הנהגים: כולם, ללא יוצא מן הכלל, לא אוהבים לחפש חניה. בערים רבות בישראל ישנה "מצוקת חניה", אך לשמחתכם, לרכב שלכם ישנה פינה פרטית השייכת רק לו. לא נחדש לכם, אך פתיחת שערי החניונים בבנייני המגורים, מותנית בלחיצה על שלט. מה שאולי כן נחדש לכם הוא שמומלץ לכם מאד לשכפל לפחות עוד שלט אחד לשער החניון.

"אני שומר היטב על השלט שלי… אין לי צורך בשכפול"

גם אם אתם חושבים ששירות שכפול שלט שער מיותר לכם, כדאי שתחשבו שוב. אנחנו מאמינים לכם שאתם שומרים על שלט הרכב, אך לא תמיד הכל תלוי בכם. ישנם שלל אירועים וסיטואציות שעלולים לגרום לאובדן/השבתה של השלט. לדוגמא:

  • שלט שהושבת לאחר שנשפך עליו קפה/מים
  • השלט "נתלש" מצרור המפתחות ואינכם מוצאים אותו
  • לחצן הפתיחה בשלט נהרס לאחר שילדכם שיחק בו
  • משקל כבד נפל על צרור המפתחות וריסק את השלט ועוד…
  • כל עוד לא תשכפלו מפתח נוסף, לא תהיה לכם ברירה, אלא להחנות את הרכב מחוץ לחניון. 

מנעולן לשכפול מפתחות שערים

כמה שלטים לשער החניון כדאי לשכפל?

בכדי להשיב לכם על השאלה, אנחנו צריכים להכיר אתכם קצת יותר לעומק: מספר הרכבים שברשותכם ומספר החניות שיש לכם בבניין. בגדול, מנעולן ממליץ על שכפול שלט רזרבי לכל רכב. כלומר, אם ברשותכם שני רכבים, הרי שכדאי לשכפל 2 שלטים רזרביים. 

גם אם יש לכם חניה אחת בלבד בחניון הבניין (ולא חניה כפולה), נמליץ על שכפול 2 שלטים מסיבה פשוטה: סביר כי בכל פעם רכב אחר נכנס לחניון, כך שכדאי שכל אחד יחזיק בשלט אישי משלו. לאחד מכם אבד השלט? יש לו שלט רזרבי!

שכפול שלט שער להוריכם

ההורים שלכם מבקרים אתכם חדשות לבקרים? זה לא שהם לא יוכלו להחנות את רכבם מחוץ לחניון, אלא שחבל על הזמן היקר שהם יאלצו לבזבז. שכפול שלט לשער החניון, יאפשר להורים שלכם להיכנס לחניון הבניין כשהם יגיעו לבקר אתכם. מעבר לנוחות האדירה, הרי שסיכויי הפריצה והוונדליזם לרכבים בחניוני בניינים, קטנים משמעותית.

טיפ של מנעולן: שלט קבוע בתוך הרכב

מרבית הנהגים מוסיפים את שלט השער אל צרור המפתחות שלהם. למרות שזו נטייתם הטבעית של נהגים רבים, אנו ממליצים לכם דווקא על משהו אחר: שמרו את שלט החניון בתוך הרכב עצמו. כך, הסבירות כי השלט יאבד, יירטב, ישבר או שפשוט תשכחו אותו במשרד/בבית, נמוכה מאד. שלט החניון נועד לפתיחה ולסגירה של שער החניון, ולכן אין כל סיבה להסתובב איתו, לזרוק אותו לתיק או לשמור אותו בכיס.

שכפול שלט שער ע"י מנעולן בכל מקרה לא מזיק, אלא רק יכול להועיל לכם! אנחנו ב"המפתח", מציעים מגוון שירותי מנעולן, ביניהם שכפול מפתחות ושלטים – לרכבים ולשערים. לפרטים נוספים אודות שירות שכפול השלטים, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 050-912-4443