מנעולן באור יהודה – האם להזמין את הראשון שעונה לכם?

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: יש לכם ריאיון עבודה חשוב בשעה 11:00. התעוררתם מוקדם בבוקר, שחררתם מתחים באימון כושר, אכלתם ארוחה מזינה, נערכתם מנטלית ומקצועית לריאיון ויצאתם לדרך (או לפחות כך חשבתם). פתחתם באמצעות השלט את הרכב, הנעתם אותו ולאחר מכן פתחתם את הדלת האחורית בכדי לשים על המושב את חפציכם. בזמן הזה, משב רוח בלתי צפוי טרק את דלת הנהג. כן, כשמפתח הרכב בפנים ואין לכם כל יכולת להיכנס בחזרה אל הרכב. בלי לחשוב פעמיים, התחלתם לחפש מנעולן באור יהודה. 

בסיטואציות שכאלו, צפים לחצים, חששות, חוסר אונים וגם וחוסר ודאות. המשאלה היחידה? שמישהו (כן, כל אחד), יצליח לפתוח את הרכב ולאפשר לכם להמשיך ביומכם. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שהסערה הרגשית (הטבעית והמובנת), עלולה לגרום לכם ולאחרים לבחור את המנעולן הראשון שעונה לטלפון…

מנעולן באור יהודה – האם להזמין את הראשון שעונה לכם?

להזמין את המנעולן הראשון שעונה לשיחתכם? חכו עם זה

קיבלתם המלצה על מנעולן באור יהודה, אתם מתקשרים אליו והוא מיד עונה לכם? מובן כי תוכלו להזמין אותו לפרוץ לכם את הרכב. הבעיה אינה הזמנת המנעולן הראשון שאתם מוצאים/עונה לשיחתכם, אלא בהזמנת מנעולן מתוך היסטריה ומבלי שבוצעו בדיקות מקדימות הכרחיות. באופן טבעי, כשנמצאים במצב לחץ (קל וחומר כשאתם מבינים שאתם עלולים לאחר לריאיון עבודה לדוגמא), ההחלטות שמתקבלות אינן תמיד שקולות.

כתוצאה מכך, עלול להיווצר מצב בו אתם מזמינים אליכם אדם שמתיימר להיות מנעולן, ולא מנעולן. ולמה הכוונה? שוק המנעולנות יחסית פרוץ, כך שכל אחד יכול לנכס לעצמו את התואר "מנעולן", להציע שירותי מנעולנות ולגבות כל מחיר שעולה על דעתו. 

אנו מאמינים כי מנעולן באור יהודה חייב לעמוד בתנאי סף בסיסיים בכדי להיקרא "מנעולן מקצועי". ולכן, גם כשאתם ממהרים, לחוצים ורוצים לקבל מענה מידי, חשוב שתבטיחו את שני הדברים הבאים:

  • המנעולן עבר הכשרה מקצועית נרחבת = המנעולן מוסמך
  • המנעולן מחזיק באישור משטרה שמעיד שאינו ביצע בעבר עבירות פליליות

 

"זו בסך הכל פריצת דלת רכב, מה כבר יכול לקרות?"

ישנם מנעולנים מקצועיים ומוסמכים, וגם מנעולנים שפשוט מגדירים עצמם כאלו. ישנו פער אדיר בין השירות שתקבלו מהמנעולן המוסמך ובין זה שיוענק לכם ע"י מנעולן שהכשיר עצמו עצמאית. אז מה כבר יכול לקרות במידה ותבחרו במודע ב"מנעולן" או שבטעות תיפלו על אחד כזה? במקרה הטוב, הפריצה תיקח יותר זמן ואיכות הביצוע לא תהיה מרשימה. במקרה הפחות טוב? אתם עלולים להבין בדיעבד כי הפריצה לא הייתה תמימה. אין בכוותנו להבהיל אתכם, אך היו מקרים בהם "אנשי המקצוע" שהיו אמורים להעניק שירות, ביצעו על הדרך עבירה פלילית ומוסרית. 

אנחנו ב"לביא מנעולים" תמיד כאן לשירותכם עם מנעולן באור יהודה – מוסמך ומנוסה. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 050-912-4443