שחזור מפתחות לרכב לאחר אובדן המומחים שלנו זמינים עבורכם בשרות ארצי 24/7 בבית הלקוח 2017-07-12T14:14:17+03:00

Project Description

שחזור מפתחות לרכב – לאחר אובדן

בין אם כתוצאה מאיבוד המפתח, בין אם בשל גניבתו ובין אם כי נשבר בחור המנעול, להיות נעולים מחוץ לרכב זהו ללא ספק מצב לא נעים. אך למרבה המזל, בפתרונות נעילה לרכב תוכלו ליהנות משירות אמין, זמין ומקצועי של שחזור מפתחות בפריסה ארצית וסביב השעון: 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה.

בין השירותים שעומדים לרשותכם

חברת פתרונות נעילה לרכב מתמחה בשחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים. בין השירותים שמציעה שחזור מפתחות עבור רכבים מכל סוג ביניהם שחזור מפתחות לרכב דו גלגלי, שחזור מפתחות למשאיות ועוד. כמו כן, מתמחה החברה בשכפול מפתחות ושלטים, בתיקון מנעולים ומספקת שירותי פריצה וחילוץ לכל הרכבים תוך שבאפשרותה להגיע ישירות עד לבית הלקוח.

עבודה עם הציוד המשוכלל ביותר בשוק

על מנת לספק פתרונות מתקדמים בתחום של שחזור מפתחות, החברה דואגת להתעדכן בכל החידושים הקיימים בתחום זאת לצד הקפדה על עבודה עם הציוד המשוכלל ביותר שקיים בעולם המנעולנות. כתוצאה מכך יכולה לספק ללקוחותיה מגוון גדול של פתרונות בשטח ועד לבית הלקוח ומציעה שירותי שחזור מפתחות בפריסה ארצית.

שחזור מפתחות לרכב באישור המשטרה

בחירת איש מקצוע המתמחה בשחזור מפתחות זו משימה לא פשוטה, במיוחד כאשר מדובר בנושא רגיש כמו הרכב שלכם אותו לא הייתם רוצים להעמיד בפני סכנת פריצה או גניבה. לכן אין זה מספיק לבחור באיש מקצוע מיומן אשר לו וותק בתחום אלא שיש לוודא שאכן מחזיק באישור מן המשטרה.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו, תארו לנו את הבעיה ואת סוג הרכב שלכם, ואת כל השאר – השאירו לנו.