שכפול מפתחות ושלטים לכל סוגי הרכבים עד לבית הלקוח מגוון מבצעים והנחות שרות אמין ומקצועי באישור משטרת ישראל 2017-07-12T14:09:50+03:00

Project Description

שכפול מפתחות לרכב – בבית הלקוח

שירותי שכפול מפתחות ניתנים על ידי מנעולן שעובר הסמכה מיוחדת. אפשר לתאם שירות מן הסוג הזה לכל סוגי הרכבים, במגוון מקרים ואף אחרי החלפה לרכב חדש. בניגוד למה שנהוג לחשוב, צרור המפתחות המקורי שמגיע עם הרכב לא תמיד נותן מענה הרמטי, היות יש מקרים שבהם הצרור הולך לאיבוד, בעל הרכב נשאר עם צרור רזרבי ואם זה נפגע כתוצאה מבלאי ושחיקה או חלילה נגנב – הרכב יהיה בלתי שמיש. במקרים כאלה כדאי שיהיה צרור מפתחות חלופי ואותו ניתן להשיג רק אחרי שכפול מסודר.

בחירת מנעולן לשכפול מפתחות

יש כמה דברים שמומלץ לבדוק לפני שמזמינים מנעולן לשכפול מפתחות לרכב חדש או משומש. קודם כל, חשוב לוודא שמדובר במנעולן שעובד בפריסה ארצית. פריסה כזו משפרת את הזמינות של המנעולן ומבטיחה שירות מהיר ומידי. שנית, יש לברר האם המנעולן פועל באישור משטרת ישראל. מנעולן אמין יוודא שבעל הרכב הוא זה שמזמין את השירות ולא יבצע שכפול לפני שהוא מקבל בטחונות לכך.

ריכוז שירותי המפתח – תחת קורת גג אחת

רוב הנהגים ובעלי הרכבים מעדיפים לרכז כמה שיותר פתרונות נעילה תחת קורת גג אחת. כך הם יכולים למשל להזמין עד הבית שירות לשכפול מפתחות לרכב חדש, ובאותה הזדמנות גם לנתק אזעקות וקודנים או לקודד מפתחות לרכב עצמו ולאימובילייזר. כמו כן, פתרונות נעילה לרכב כוללים תיקון סוויץ' ובמידת הצורך גם שחזור מפתחות לרכב דו גלגלי או משאיות.

שמים את המפתח בידיים שלך

השירות של המפתח שירותי פריצה יאפשר לך ליהנות מכל העולמות. אנו מספקים פתרונות נעילה לרכב במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובפריסה ארצית. לרשותנו מנעולן מנוסה שעובד באישור משטרת ישראל ומאחורינו מאות לקוחות מרוצים. אפשר להשאיר פרטים באתר או לחייג כבר עכשיו למספר 050-754-7111 כדי לתאם שכפול מפתחות לרכב.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו, תארו לנו את הבעיה ואת סוג הרכב שלכם, ואת כל השאר – השאירו לנו.