חשיבותו של תיאום הציפיות מול מנעולן בקרית אונו

השלט לשער החניון נשבר, הכספת לא נפתחת או שהמפתח לדירה נגנב לכם? אם זה מנחם אתכם, חוסר הנוחות הוא אך ורק זמני. בכדי להבטיח שהוא אכן יהיה זמני (וכמה שיותר קצר), עליכם ליזום פניה אל מנעולן בקרית אונו. למצוא מנעולן זו לא משימה סבוכה, אך למצוא מנעולן אמין? זהו כבר סיפור אחר. בעת שאתם מחפשים מנעולנים, חשוב מאד שתבצעו תיאום ציפיות מלא ומעמיק (כן, גם אם אתם עומדים מחוץ לדירתכם מבלי יכולת להיכנס לתוכה). 

חשיבותו של תיאום הציפיות מול מנעולן בקרית אונו

אנחנו ב"לביא מנעולים" שמחים להציע לכם מעין תסריט שיחה בסיסי, באמצעותו תוכלו להבטיח כי המנעולן שיגיע להעניק לכם שירות, יהיה אמין. וכמה זמן תצטרכו להקדיש לכל זה? לא יותר משתי דקות. 

1."היכן הוסמכת לעבוד כמנעולן?"

תיאום הציפיות שלכם צריך להתחיל בבירור אם המנעולן אליו הגעתם בכלל מוסמך. לטובת אלו שאינם יודעים, מנעולנים אינם מחויבים לעבור כל הכשרה בכדי לעסוק בתחום. כלומר, כל אחד (ממש כך!), יכול להיות מנעולן. באופן טבעי, מנעולן שעבר הכשרה מקצועית במוסד/מסגרת מוכרים, בהכרח יהיה מקצועי יותר. טיפ מאיתנו: עבדו אך ורק עם מנעולן בקרית אונו שמאשר לכם כי עבר הסמכה.

2."אוכל לשאול כמה זמן אתה עוסק בתחום?"

ככל שהמנעולן עוסק יותר זמן בתחום, כך הערך שהוא יוכל לספק לכם עם השירות שהוא יעניק, גבוה יותר. ולכן, ראוי להתעכב על השאלה הזו ולכלול אותה בשלב תיאום הציפיות. בגדול, אין הבדל בין מנעולן שעובד חמש שנים ומנעולן שעובד עשרים שנים, משום ששניהם הספיקו לצבור ניסיון משמעותי בעבודה בשטח. עם זאת, במידה ואתם מגיעים במקרה למנעולן עם ותק של שנה, דעו כי סביר וייקח למנעולן יותר זמן לאבחן את הבעיה ולפתור אותה.

3."יש ברשותך אישור משטרה, כן?"

מצופה מכל מנעולן בקרית אונו להחזיק באישור משטרת ישראל. בעת שהמנעולן מגמגם תשובה, מתחמק ממענה או מבטיח לכם ש"הכל יהיה בסדר", דעו כי הכל יהיה לא בסדר. לאפשר למנעולן ללא אישור משטרה גישה לאזורים הפרטיים שלכם, זה בערך כמו להשאיר את דלת הדירה פתוחה בעת שאתם יוצאים לעבודה או הולכים לישון. אישור המשטרה נועד להוכיח לכם, הלקוחות, כי למנעולן עבר פלילי נקי. למנעולן שאין אישור משטרה ככל הנראה יש מה להסתיר, ואיתו לא כדאי לעבוד. 

4."האם אתה מנוסה בשירות X?"

"מנעולנות" היא שם גדול למגוון שירותים הניתנים ע"י מנעולנים. האם כל מנעולן בהכרח ידע לתת מענה עם כל סוגי השירותים? לא בהכרח. ולכן, כשאתם מתאמים ציפיות, ראוי שתתארו את הבעיה בקווים כלליים, כך שהמנעולן יוכל להעריך אם יש בידיו את הידע והכלים המקצועיים לפתור אותה. 

זקוקים לשירות מנעולן בקרית אונו SOS? אנו מספקים שירותי מנעולנות 24/7, שולחים אליכם מנעולנים מוסמכים המחזיקים באישור משטרה. לפרטים נוספים והזמנת מנעולן, התקשרו כעת – 050-912-4443