מתי כדאי להזמין פורץ דלתות ברחובות?

דלת הרכב נטרקה כשהמפתח בפנים? צרור המפתחות שלכם נשכח בתחנה המרכזית? חפציכם האישיים נגנבו ואיתם גם המפתח? את הדלתות שאינכם יכולים לפתוח, אנחנו ב"לביא מנעולים" נפתח בשבילכם עם שירות של פורץ דלתות ברחובות!

שירותי מנעולן בגבעתיים בכל שעה ביום!

האם פורץ דלתות ברחובות הוא תמיד המענה?

אנחנו מנחשים כי יצא לכם לשאול את עצמכם (ואולי אף יותר מפעם אחת): "האם כל מקרה בו אני תקוע מחוץ לבית/משרד/רכב, מצדיק הזמנה של פורץ דלתות?". השאלה הזו חשובה, בעיקר משום שהתשובה אינה חד משמעית ותלויה בעיקר בנסיבות המקרה:

  • מתי כדאי להזמין פורץ? – במקרים בהם אין לכם מפתח נוסף שיכול לפתוח את הדלת. לדוגמא: רק לכם יש מפתח למחסן בו מאוחסנים חפציכם. כלומר, מעולם לא שכפלתם מפתח רזרבי. המשמעות היא שכל עוד המפתח אבד או נגנב, לא תהיה ברירה אלא להזמין שירותי פריצה.
  • מתי לא כדאי להזמין פורץ? – כשלאדם קרוב אליכם יש מפתח רזרבי. לדוגמא: לכם אמנם אבד המפתח למחסן, אך לבן משפחה שלכם יש מפתח רזרבי. עדיף בהחלט להקפיץ את אותו אדם קרוב שיעביר לכם מפתח, מאשר לפרוץ את הדלת.
  • השורה התחתונה – שירותי פריצה חיוניים בעיקר כשאין ברשותכם מפתח רזרבי, או במקרים חריגים יותר. לדוגמא: חזרתם לביתכם בחצות לאחר שביליתם באירוע. עם הגעתכם, גיליתם כי שכחתם את המפתח באולם האירועים שנמצא במרחק שעתיים נסיעה. מובן כי אין זה ריאלי לנסוע שעתיים הלוך וחזור בשעה שכזו. ולכן, במצב כזה כדאי בהחלט להזמין פורץ דלתות ברחובות, שיפרוץ את הדלת ויאפשר לכם להיכנס לביתכם.

 

שירותי פריצת דלתות – כל מה שחשוב לדעת

אנשים שמעולם לא הזמינו שירותי מנעולנות, לא תמיד מודעים למידת רגישותו של השירות. בגדול, כל אחד (גם אתם), יכול להחליט שהוא פורץ מנעולים. וכך באופן טבעי עולה השאלה: האם אתם הייתם מוכנים לתת לכל אדם לפרוץ לכם את הדלת? אנחנו מנחשים שלא. ולכן, לפני שאתם מוסרים את כתובת המגורים ומזמינים את המנעולן, הבטיחו את שלושת הדברים הבאים:

  • הסמכה – האם המנעולן עבר קורס מנעולנים וקיבל הסמכה המעידה על הידע והמקצועיות שלו? ישנם יותר מדי "מנעולנים" שמלמדים את עצמם בקורס מזורז. התוצאות פעמים רבות, בהתאם.
  • אישור משטרה – תנאי סף לעבודה עם פורץ דלתות ברחובות, הוא הצגת אישור משטרה המעיד כי אין לו עבר פלילי. במידה והמנעולן לא מציג בפניכם את האישור, אל תעבדו איתו!
  • מיקום גיאוגרפי – במידה ואתם גרים ברחובות והסביבה, תנו עדיפות ברורה למנעולן שהוא פורץ דלתות ברחובות. הסיבה כמובן היא זמן ההגעה הקצר אליכם, שיבטיח כי תהיו כמה שפחות בהמתנה ובמצב של חוסר נוחות.

 

אנחנו ב"לביא מנעולים" עובדים עבורכם 24/7, זאת בכדי שתוכלו לקבל מענה מהיר ככל הניתן – בכל יום בשבוע ובכל שעה ביום. להזמנת פורץ דלתות ברחובות, התקשרו – 050-9124443