אודות החברה 2018-11-16T23:19:45+02:00

אודות המפתח 

ברוך בואך – ואל דאגה, מיד נניע את הרכב שלך!
אין הרבה רגעים מתסכלים יותר מאשר הרגעים בהם הרכב שלך לא מוכן להניע, או אפילו להיפתח בפנייך. הדרך הטובה ביותר לפתור מצבים בהם נתקעת בצידה הלא נכון של מערכת האבטחה של הרכב היא ליצור קשר עם גורם מוסמך, מקצועי ואמין שיחזיר אותך לשגרה במהרה. ולא משנה מהי השעה או היכן הרכב שלך נמצא, אנו כבר מגיעים… כל שעליך לעשות הוא לחייג כעת ונשמח לעמוד לשירותך.

 

צוות מנוסה, פריסה ארצית וציוד חדיש

על מנת לספק לך את שירותי מנעולנות הרכב הטובים ביותר, אנו בוחרים בקפידה את הצוות המקצועי אשר יסייע לך ומספקים להם את הציוד המתקדם ביותר. העבודה שלנו מתבססת על הסינרגיה שבין הידע המקצועי שצברנו במהלך למעלה מחמש עשרה שנים לבין שימוש בשיטות עבודה וחידושים טכנולוגיים מתקדמים, הכל כדי שנוכל להציע לך את השירות הטוב ביותר, מכל הבחינות.

מגוון שירותים תחת קורת גג אחת

המומחים שלנו מציעים ליווי, ייעוץ ופתרונות עבור כל בעיה הקשורה למערכות האבטחה והנעילה של הרכב שלך, זמינים עבורך לאורך כל היממה, שבעה ימים בשבוע ומחזיקים באישורים המתאימים מאת משטרת ישראל. בין השירותים השכיחים ביותר שאנו מציעים ניתן למצוא:

  • תיקון מפתחות ומנעולים.
  • תיקון סוויץ' וניתוק קודנים.
  • שירותי פריצת חירום לרכבים.
  • שחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים.
  • שכפול מפתחות ושלטים לרכבים ולשערים.
  • קידוד מפתחות על פי סוג הרכב והאימובילייזר.
  • ומגוון שירותים נוספים – פנו אלינו לפרטים נוספים!

אנו כאן עבורך – בכל רגע

המפתח – פתרונות נעילה לרכב – הוקמה בראשית המאה ה-21 על מנת לספק לאנשים בכל רחבי הארץ פתרונות מהירים, יעילים ואיכותיים לכל הבעיות והצרכים שיכולים לצוץ עקב איבוד של המפתחות לרכב, תקלות בסוויץ', איבוד הקוד או קודנית שלא עובדת ועוד, תוך כדי לקיחת אחריות מלאה על תהליכי העבודה שלנו ועל השירות הדיסקרטי והאדיב שאנו מעניקים.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו, תארו לנו את הבעיה ואת סוג הרכב שלכם, ואת כל השאר – השאירו לנו.