מנעולן באשדוד עונה: האם להחליף צילינדר עם מעבר דירה?

בשעה טובה חתמתם על החוזה: בקרוב מאד אתם עתידים לעבור לדירה חדשה באשדוד! לצד האריזות, רכישת הרהיטים וההתעסקות הבלתי נמנעת בלוגיסטיקה ובירוקרטיות, עליכם להכניס ללו"ז שלכם עוד דבר נוסף: החלפת צילינדר. אנחנו ב"לביא מנעולים", נשמח להיות שם בשבילכם בעת שתיכנסו לראשונה לדירה וברגל ימין. החלפת המנעול תעצים את תחושת הביטחון האישי שלכם, ותבטיח כי אף אדם זר לא יוכל להיכנס לחלל הפרטי שלכם.

האם להחליף צילינדר עם מעבר דירה

מדוע חשוב להחליף מנעול בדירה חדשה עם מנעולן באשדוד?

כל עוד אתם עוברים לדירה שהתגוררו בה לפניכם, החלפת המנעול היא בגדר חובה מסיבה פשוטה: אינכם יכולים לדעת בוודאות כי לא מסתובבים בחוץ עוד מפתחות שיכולים לפתוח את דלת הדירה. אז אפשרות אחת העומדת לרשותכם היא לנחם עצמכם ש"הכל יהיה בסדר". אפשרות טובה יותר היא להבטיח שיהיה בסדר – להזמין מנעולן באשדוד לטובת החלפת הצילינדר. חשיבותה של החלפת המנעול בדירה:

  • בעלי הדירות לא תמיד אוספים את המפתחות מהדיירים הקודמים
  • לבעל הדירה אין כל דרך לדעת אם המפתח שוכפל ובאילו ידיים הוא נמצא כעת
  • גם אם אתם סומכים על הדיירים שעוזבים, איך תוכלו לדעת למי הם נתנו בעבר מפתח?
  • להמר על הביטחון שלכם? זו אפשרות. להחליף את המנעול? אפשרות טובה יותר!

אין מחיר לפרטיות ולשקט הנפשי שלכם, אך להחלפת מנעול בדירה החדשה – יש! עדיף תמיד לנקוט בגישה של "מניעה" מאשר להגיע למצב בו תצטרכו "לטפל" בבעיה. 

יש לכם מחסן? החליפו מנעול גם בו!

אנחנו מאמינים בטוב שבאנשים, אך מאמינים יותר בביצוע פעולות המעצימות את תחושת הביטחון. במידה ועם הדירה אתם מקבלים גם מחסן, אנו ממליצים להחליף גם את הצילינדר בו. מדוע? משום שישנם אלו המנצלים את העובדה שפריצת מחסנים פשוטה, שכן ברוב הזמן איש לא נמצא בהם או משגיח עליהם. במידה והמפתח למחסן עבר לידיים הלא נכונות, אין זה מופרך שירוקנו אותו מציוד. לצערנו, היו מקרים מעולם, אך לשמחתכם – תוכלו למנוע אותם עם החלפת מנעול המתבצעת ע"י מנעולן באשדוד. 

"באיזה שלב מומלץ לבצע החלפת מנעול?"

זו שאלה מצוינת! כידוע, מעבר דירה נשען על המון ארגונים וסידורים, אריזות ופריקות והרשימה עוד ארוכה. וכך, עלול לצאת מצב שהזמנת מנעולן באשדוד והחלפת המנעול בדירה, נדחים ("כבר נמצא לזה זמן, קודם כל נתמקם ונסדר כאן את הכל"). טיפ מאיתנו אליכם: התזמון המושלם להחלפת המנעול בדירה, הוא בעת שאתם חותמים על החוזה ומקבלים מפתח. כלומר, לפני שאתם מעבירים את החפצים שלכם לדירה ובטח שלפני שאתם עוברים אליה. 

לפני העברת החפצים וחנוכת הבית, החליפו מנעול בדירה החדשה! אנחנו ב"לביא מנעולים" מספקים שירותי מנעולנות בכל יום ושעה בשבוע. לפרטים נוספים והזמנת מנעולן באשדוד, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 050-912-4443