ב-4 צעדים בלבד: כך תבחרו מנעולן בקרית עקרון!

הדבר האחרון שיש לכם זמן אליו כשאתם נמצאים במצב חירום, הוא לחפש מנעולן בקרית עקרון. למרות זאת, פתירת הבעיה הנקודתית מולה אתם מתמודדים, מותנית בהזמנת מנעולן. המשמעות: אין לכם ברירה, אלא לחפש (ולמצוא) איש מקצוע שיוכל להגיע אליכם באופן מידי. 

אם יצא לכם כבר לחפש מנעולן בעבר, לבטח אתם יודעים שעם הקלדת הביטוי מנעולן בקרית עקרון, מופיעות מאות תוצאות אפשריות. האם הן מקלות עליכם? להפך – הן מקשות, מעכבות וגורמות לכם לתהות: "איך מוצאים בכלל מנעולן אמין ואיך בוחרים מתוך שפע אפשרויות?". אנחנו ב"לביא מנעולים" שמחים לשתף אתכם ב-4 צעדים לבחירת מנעולן אמין!

מנעולן אמין

בלי סודות: כך תדעו שהגעתם אל מנעולן אמין!

חיפוש מנעולן לא אמור לקחת שעות, או חלילה להתיש אתכם כך שתבחרו לבסוף את המנעולן שלכם רנדומלית. כל מה שאתם צריכים הוא להכיר את 4 הפרמטרים להערכת איכויותיו המקצועיות ואמינותו של המנעולן. מה חשוב לבדוק ועל מה אסור להתפשר בשום אופן? 

  • הסמכה מקצועית – במרבית המקרים, מנעולנים מוסמכים ידגישו זאת באתר הבית שלהם, בכרטיס הביקור הדיגיטלי ובפרופילים ברשתות החברתיות. ואלו שלא? לא יציינו שום אזכור על כך שהם אינם מוסמכים. טיפ מאיתנו: קחו בחשבון אך ורק מנעולנים שעברו הסמכה מקצועית משמעותית. אחרת? אתם עלולים למצוא עצמכם עובדים עם חאפר.
  • אישור משטרת ישראל – כשם שאינכם מעלים על דעתכם להכניס לבית או לעסק אנשים זרים, כך אל תעלו על דעתכם להכניס מנעולן זר לביתכם. מובן כי לא צריכה להיות בהכרח היכרות מוקדמת ביניכם ובין מנעולן בקרית עקרון, אך כן חשוב שתבדקו עליו רקע כללי. ואיך עושים זאת? עם הצגת אישור משטרה המעיד כי המנעולן לא ביצע מעולם עבירות פליליות.
  • מחיר הוגן בעבור השירות – תופעת המנעולנים המנצלים את לקוחותיהם, מוכרת וכואבת. לקוחות לחוצים הם לקוחות שמוכנים לשלם (כל מחיר!), ומסתבר כי יש מי שמנצל את חולשתם. העריכו מנעולנים שמתמחרים את שירותיהם במחירים הוגנים – בשגרה ובחירום. ואלו שלא? לא אמינים ולא ראויים להעניק לכם שירות.
  • ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות – כל מנעולן רשאי לתמחר את שירותיו איך שהוא מוצא לנכון. אם לא די בכך, ישנם מנעולנים שגם על השיחות הנכנסות אליהם, גובים תשלום. בכדי להצדיק את התשלום שהם גובים, הם ממתגים את השיחה כי "שיחת ייעוץ מקצועית". ברגע שמנעולן מבקש מכם תשלום על הזמן שהוא מקדיש לכם בטלפון, דעו כי מדובר על איש מקצוע לא אמין. באופן טבעי, עם פנייתכם תידרשו לתאר התקלה ותרצו לשאול שאלות, ובשום אופן אינכם אמורים לשלם על כך כסף. 

 

אנחנו ב"לביא מנעולים" עומדים לרשותכם בכל שעה ביום, בכל יום בשבוע ותמיד עם מנעולנים מוסמכים המחזיקים באישור משטרת ישראל. להזמנת מנעולן בקרית עקרון, התקשרו – 050-912-4443tel:050-912-4443