24 שעות ביממה – מנעולן במודיעין!

אתם לא מבקשים יותר מדי, רק מנעולן במודיעין שיהיה מוסמך, מומלץ, אמין ומקצועי. שירותי המנעולנות של "לביא מנעולים" עונים על כל הדרישות שלכם, מוצעים בימי ה"שגרה" וגם בעתות חירום. בין העבודות שאנו מבצעים:

  • שכפול מפתחות שער חניון
  • שכפול מפתח דירה
  • פריצת דלת נעולה 
  • פריצת דלת טרוקה
  • פריצת כספות
  • החלפת מנעולים ועוד…

24 שעות ביממה - מנעולן בירושילם!

גם במודיעין: שירותי מנעולנות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע!

לקוחות רבים מפנים אלינו את השאלה: "האם שירותי מנעולנות 24/7 תקפים גם במודיעין?". התשובה שלנו היא שכן! השאלה הזו לא מפתיעה. שירותי המנעולנות שלנו מוצעים גם בסופי השבוע – בימי שישי ושבת. הסיבה לכך פשוטה: אדם שחזר מבית הכנסת בערב שישי לדוגמא, וגילה שצרור המפתחות שלו אבד, לא יישאר מחוץ לביתו כל השבת. ולכן, שירותי הפריצה שלנו הניתנים ע"י מנעולן במודיעין, זמינים לכל דורש – בכל יום בשבוע ובכל שעה.

"אילו שירותי מנעולנות מומלצים למשרד בוטיק במודיעין?"

במידה ויש לכם משרד/בית עסק בעיר במודיעין, אנו ממליצים לכם על שירותי "הביסייק" הבאים:

  • שכפול מפתחות שער חניון – במידה ויש ברשותכם או לשימושכם חניון, תוכלו לשכפל מפתחות לכל העובדים המורשים להחנות בו. מפתח אישי לכל עובד גם מייצר מצב בו יש לכם מפתחות רזרביים לחניון, אך בעיקר – מאפשר נגישות מלאה לחניון ללא תלות במזכירה/מערכת פתיחת שערים.
  • שכפול מפתח למשרד – להסתמך על מפתח אחד בלבד זו אמנם אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא להסתייע בשירותיו של מנעולן במודיעין לטובת שכפול מפתח. את המפתחות המשוכפלים, כדאי להעביר לעובדים שאתם סומכים עליהם ולאחסן לפחות מפתח אחד בכספת.
  • החלפת מנעולים – במשרדים ובחנויות מומלץ להחליף אחת לתקופה את המנעול בדלת הכניסה הראשית. ההחלפה מומלצת בעיקר לאחר עזיבתו של עובד שהיה ברשותו מפתח (קל וחומר אם הוא פוטר בעקבות אירוע חריג שגרם לכם להטיל ספק באמינותו).

"האם כל המנעולנים בהכרח מוסמכים?"

זו שאלה מצוינת. מנעולן מוסמך הוא מנעולן שבהכרח עבר את ההכשרות המקצועיות הרלוונטיות. בנוסף, עליו להחזיק באישור משטרתי ובתעודת יושר המעידה כי אין לו כל עבר פלילי. ב"לביא מנעולים", אנו בוחרים את הצוות המקצועי בקפידה, כך שהשירות בו תדרשו יסופק לכם ע"י מנעולן מוסמך ואמין. 

לצערנו, ישנם אנשים שמגדירים עצמם מנעולנים, זאת מבלי שהם כלל הוכשרו מקצועית לעסוק בתחום. מעבר לכך שהמקצועיות שלהם מוטלת בספק, הרי שאי אפשר לדעת דבר על כוונותיהם והאם הן טהורות.

שירותי מנעולנות מטבעם רגישים יותר, כאשר ישנם אלו שלא חוששים לנצל לרעה את תמימותם ומצוקתם של אנשים. ולכן, אנו ממליצים לכם לעבוד אך ורק עם מנעולנים מוסמכים ומומלצים. למידע נוסף או הזמנת מנעולן במודיעין, התקשרו כעת – 050-912-4443