4 דברים שכדאי לדעת על מנעולן 24 שעות

המשרה המלאה שלכם מחושבת לפי 8.5 שעות ביום? המשרה המלאה של מנעולני החירום – 24 שעות! בזמן שכולם ישנים, יש מי שנשאר ער בכדי לספק מענה מידי לאירועים בלתי צפויים הדורשים בשירותי מנעולנות: מנעולן 24/7! לפניכם, 4 דברים שחשוב שתדעו על המנעולנים שעובדים בכל יום לא פחות מ-24 שעות…

1.המנעולן באמת זמין לכם 24/7

מנעולנים שעובדים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, נקראים גם מנעולני חירום. ישנם אלו הסבורים כי הדגשת ה-24/7 היא לא יותר מטריק שיווקי. ב"לביא מנעולים" אנו עובדים מסביב לשעון – עבורכם ובשבילכם! שירותי מנעולנות לא ניתן לתחום בשעות "סטנדרטיות", שכן אדם שתקוע מחוץ לביתו לאחר שצרור המפתחות נגנב לו, זקוק למענה מידי. אנו נשמח להעניק לכם שירותי מנעולנות מגוונים בכל שעה ביום ובכל יום בשבוע.

 דברים שכדאי לדעת על מנעולן 24 שעות

2.מנעולן 24 שעות הוא מנעולן "רגיל"

המנעולן ש"מציל" אתכם בסיטואציות שרחוקות מלהיות אידיאליות, הוא מנעולן רגיל. כלומר, אין באמת מקצוע שכזה "מנעולן חירום". כל המנעולנים מחויבים באותן ההכשרות ומציעים את אותם השירותים (אם כי ברמת מקצועיות אחרת). שלא כמו המנעולנים שעובדים מספר שעות מצומצם ביום, מנעולן 24 שעות מספק שירות בכל שעה ביום – בשעות הבוקר, הצוהריים והערב, וגם בשעות הקטנות של הלילה. מתוקף תפקידו, עליו להיות בכוננות תמידית ולהיות מוכן וזמין לקריאות של לקוחות. 

3.ישנם מקרים בהם המנעולן ימליץ לכם להמתין לבוקר

נתחיל בדבר החשוב ביותר: טוב שיש מנעולן 24 שעות ולא במקרה השירות הזה בכלל מוצע. ישנם לא מעט מקרים בהם יש צורך בשירות מידי – מעכשיו לעכשיו. לדוגמא: נניח ויצאתם לחגוג בחתונה בתל אביב, וכשחזרתם לביתכם בטבריה גיליתם כי המפתח לבית לא בתיק או בכיס שלכם. גם אם המפתח נשכח באולם האירועים (ולא נאבד או נגנב), הרי שאין זה סביר לנסוע שוב לתל אביב ואז לחזור לטבריה. זהו מקרה קלאסי בו שירות מנעולנות חירום רלוונטי: פריצת דלת הבית ע"י מנעולן מקצועי.

אז מתי המנעולן ימליץ לכם להמתין לבוקר ורק אז להזמין את השירות? במקרים בהם אין הצדקה לשירות "מעכשיו לעכשיו" שתצטרכו לשלם בעבורו יותר כסף. לדוגמא: כשחזרתם מהאירוע, גיליתם כי דלת חדר העבודה בבית נטרקה ואינכם מצליחים לפתוח אותה. המנעולן אמנם יוכל להגיע אליכם ב-02:00 בלילה, אך השירות יסווג שירות חירום שיצריך מכם לשלם יותר כסף. 

4.לא כל אחד יכול להיות מנעולן חירום (או בכלל)

בכדי להיות מנעולן, קל וחומר מנעולן שמציע שירותי חירום, יש לעבור הכשרה בקורס נרחב, יסודי ומקיף. מעבר לכך, כל אדם המעוניין לעסוק בתחום, נדרש להציג תעודת יושר (לרוב, בפני הגוף המעביר את הקורס), המעידה כי אין לו עבר פלילי. לצערנו, שמענו לא אחת על מנעולנים שמציעים שירותי חירום, זאת מבלי שיש להם כל הכשרה. היכרות עם פריצת מנעולים או ארגז כלים מפואר, לא הופכים אדם למנעולן. הכשרה מקצועית ואישור משטרת ישראל – כן.

זקוקים לשירותי מנעולנות בשעות לא שגרתיות? "לביא מנעולים" מגיעים לכל מקום ובכל שעה! לפרטים נוספים והזמנת מנעולן 24 שעות, התקשרו – 050-912-4443