כל הטעויות שתוכלו לעשות עם בחירת מנעולן באזור

אנחנו מנחשים כי נתקלתם כבר בהמון מדריכים שביקשו לסייע לכם בבחירת מנעולן באזור. עם זאת, האם יצא לכם להיחשף לתוכן שתכליתו להגביר את המודעות שלכם לנורות האדומות? אנחנו מנחשים שלא. אנחנו ב"לביא מנעולים", שמחים לשתף אתכם במידע שערכו רב, ובאמצעותו תוכלו להימנע מטעויות שרבים לפניכם עשו בתום. גם כשהדלת שלכם נעולה ואין לכם זמן להעריך מנעולנים ולהשוות ביניהם, שימו לב בפני מי אתם פותחים אותה!

בשום אופן ובשום מחיר, אל תתפשרו על מנעולן באזור – מוסמך, מקצועי ואמין. לפניכם, כל הנורות האדומות שאמורות לסנוור אתכם, והטעויות שגם אתם עלולים לעשות בתום. 

כל הטעויות שתוכלו לעשות עם בחירת מנעולן באזור

1.להזמין מנעולן מבלי לשאול אותו את השאלה הבאה…

שוחחתם עם המנעולן בטלפון והתרשמתם ממנו? מצוין! רגע לפני שאתם מוסרים את הכתובת שלכם, אל תשכחו לשאול את השאלה החשובה ביותר: "האם אתה מוסמך?". הזמנת מנעולן שאינו מוסמך אינה מומלצת מסיבה פשוטה:: מקצועיותו ואמינותו מוטלות בספק. אם ישנם מנעולנים מוסמכים – מקצועיים וכאלו העובדים באישור משטרת ישראל, למה שתבחרו באלו שלא עברו כל הסמכה?

2.לבחור במודע במנעולן הזול ביותר

מחיר השירות המוצע לכם ע"י מנעולן באזור, ישפיע על החלטתכם אם לבחור בו או לא, וזה מובן. עם זאת, חשוב שתפתחו מודעות להבדל שבין מחירים הוגנים למחירים מחשידים. המחירים הזולים-מחשידים (שלבטח מצטיירים בעיניכם תחילה כסופר אטרקטיביים), עלולים לעלות לכם ביוקר. ככל הנראה, המנעולנים שיציעו את המחירים האלו, יתגלו כמי שלא עברו הכשרות ואינם מוסמכים. הדרך שלהם למשוך אליהם לקוחות ולהעניק לעצמם בידול, היא באמצעות מחיר "ללא תחרות". איכות השירות? תהיה בהתאם.

3."תעודת ההסמכה שלי? אוי, שכחתי אותה בבית"

הגיע אל ביתכם המנעולן שאיתו שוחחתם בטלפון? רגע לפני שאתם מזמינים אותו להיכנס ולהתחיל לעבוד, בקשו לראות בעיניכם שני דברים:

  • תעודת הסמכה
  • אישור משטרת ישראל

 

במידה והמנעולן לא מציג את אלו בפניכם, הודו לו על הזמן היקר שלו והודיעו לו שאינכם מעוניינים לעבוד איתו. מיותר לציין כי מנעולן באזור שברשותו תעודות הסמכה ויושר, מסתובב איתן באופן קבוע. התעודות האלו הן תו האיכות והאמינות שלו, והוא מודע לכך שלקוחות מבקשים לראותן. ולכן, במידה ואתם נופלים במקרה על מנעולן ש"שכח" אותן בביתו, הבינו בעצמכם כי מדובר ככל הנראה על מעמיד פנים, ולא על איש מקצוע.

4.מנעולן ללא אזכורים ברשת

ב-2021, לכל מנעולן או חברת מנעולנים, צריך להיות לפחות נכס דיגיטלי אחד: עמוד אינסטגרם או פייסבוק, אתר תדמית או אפילו חברות בפורטל בעלי מקצוע. אתם לא מצליחים למצוא כל אזכור על המנעולן שמציג עצמו כאיש מקצוע אמין ומקצועי? אתם כבר מבינים לאן זה הולך…

אנחנו ב"לביא מנעולים" זמינים לכם 24 שעות, שבעה ימים בשבוע עם מנעולן באזור – מוסמך ומקצועי! לפרטים נוספים, פנו אלינו בכל שעה – 050-912-4443