עם רכישת רכב יד 2, אחרי ניסיון פריצה – החלפת מנעולים לרכב

בכל בוקר מחדש, אתם נפגשים עם הרכב הפרטי שלכם בחנייה. לרוב, המפגש הזה מחויך ונעים. עם זאת, לעתים הוא עלול להיות קצת פחות סימפטי – כזה שיעורר בכם בהלה, חששות ואולי אפילו פחד. אין בכוונתנו להביל אתכם, אך בזמן שאתם ישנים וחולמים חלומות מתוקים, כנופיות של פורצים מנסות לגנוב רכבים. במידה ואתם מזהים שריטות, סדקים ושברים במנעול הרכב, סביר כי ניסו לפרוץ לכם אותו. ומה עליכם לעשות במצב שכזה? 

להניח כי "יהיה בסדר" זו אפשרות, אך אפשרות טובה יותר היא לדבר איתנו, עם "לביא מנעולים"! אנחנו יכולים להבין מדוע החלפת מנעולים לרכב היא לא הדבר הראשון שתרצו להתעסק בו, אך היא הכרחית – למען ביטחונכם והשמירה על הרכוש שלכם. 

מנעולן להחלפת מנעולים ברכב – מה חשוב לבדוק?

  • סוגי השירותים שמציע המנעולן – שימו לבי כי אתם מתאמים הגעה עם מנעולן המתמחה בהחלפת מנעולים לרכבים. ישנם מנעולנים המתמחים אך ורק בשכפול/שחזור מפתחות לדוגמא, כך שחשוב לתאם ציפיות באופן מלא.
  • שירות זמין בהגעה מידית – אנחנו מנחשים כי את החלפת המנעול ברכב, תרצו לבצע באופן מידי. בררו עם המנעולן תוך כמה זמן הוא יוכל להתייצב במקום המגורים/העבודה.
  • אישור משטרת ישראל – לא כל מי שמחזיק בערכת כלים יכול לקרוא לעצמו מנעולן, ואת זה חשוב שתדעו. שירות מקצועי, אמין וחוקי (!) מותנה באישור רשמי ממשטרת ישראל.

מתי יש צורך בשירות החלפת מנעולים לרכב?

ישנם שלושה מקרים עיקריים בהם מומלץ לכם בחום להחליף את המנעול ברכב שלכם:

  • עם רכישת רכב יד שניה הציפייה שלכם היא שבעל הרכב שמכר לכם אותו, ימסור לכם את כל מפתחות הרכב שברשותו. עם זאת, אין לכם באמת לדרך לדעת שכך הדבר. זכרו כי אינכם יכולים לשלוט על כוונותיהם של אחרים, אך ישנם דברים אחרים שהשליטה שלכם עליהם, רבה! החלפת מנעול לרכב מבטיחה כי רק לכם תהיה גישה לרכב שרכשתם. המטרה אינה להפוך אתם חשדניים כלפי הזולת, אלא להעצים את תחושת הביטחון האישי והשקט הנפשי שלכם.
  • מנעול שבור/עקום התעוררתם בבוקר, יצאתם לחניית הבית וגיליתם כי המנעול התעקם/נשבר? ככל הנראה, ניסו לגנוב לכם את הרכב או שביצעו בו מעשה ונדליזם. פעמים רבות, ניסיונות פריצה פוגעים בצורה ובמבנה של המנעול, כך שלא ניתן להכניס לתוכו את המפתח. טיפ חם מאיתנו: גם אם אתם מצליחים להכניס את המפתח למנעול, מומלץ בחום להחליפו.
  • צרור המפתחות אבד/נגנב במידה ונגנב לכם צרור המפתחות, החליפו מידית את המנעול. הגנבים קצת יותר מתוחכמים ממה שאתם חושבים, וההחלטה לגנוב את צרור המפתחות אינה מקרית. לרוב, המוטיבציה היא להחזיק במפתח הרכב, שיאפשר להם לבצע "גניבה שקטה".

זקוקים לשירות מידי של החלפת מנעולים לרכב? אנחנו זמינים לכם 24/7 – התקשרו כעת – 050-912-4443