האם סרטוני הדרכה ברשת יכולים להחליף מנעולן בבאר יעקב

בואו נצא יחד למסע מדומיין (קצר, אנחנו מבטיחים!): אחרי יום עבודה ארוך, הגעתם סוף כל סוף אל ביתכם! אתם עומדים מול דלת הכניסה, פותחים את התיק על מנת להוציא את צרור המפתחות ולהפתעתכם – לא מוצאים אותו. במהרה, אתם מבינים כי שכחתם את צרור המפתחות בקרון הרכבת. בשלב זה, ברור לכם כי על מנת להיכנס דרך הדלת, עליכם לפרוץ אותה. וכך, עולה באופן טבעי השאלה: האם פריצת הדלת מותנית בהכרח בהזמנת מנעולן בבאר יעקב, או שניתן לפרוץ את הדלת לבד?

ב-2021, אין דבר שלא תוכלו למצוא אודותיו מידע ברשת. ואכן, ישנם עשרות סרטונים המבקשים להדריך אתכם איך לפרוץ דלת טרוקה או נעולה. האם סרטונים אלו פוגעים בלגיטימיות והרלוונטיות של המנעולנים? הנה התשובה:

האם סרטוני הדרכה ברשת יכולים להחליף מנעולן בזכרון יעקב?

מדוע סרטוני הדרכה לא יכולים להחליף שירות מנעולן בבאר יעקב?

האם מתכונים המפורסמים ברשת פוגעים ברלוונטיות או בביקוש של השפים מקצועיים? מובן שלא. הסיבה לכך פשוטה: הבשלן הביתי לא יוכל להגיע לרמות הטעם והדיוק של השף המקצועי. האם סרטוני הדרכה על טכניקות תפירה ביתית מאיימים על תופרות פרטיות או בתי אופנה גדולים? התשובה היא שלא כמובן!

כך גם עם מנעולנים מקצועיים! טכנית, אם ממש תתאמצו, תוכלו לפרוץ את הדלת. עם זאת, פריצה עצמאית שלכם ברוב המקרים לא תהיה "חלקה", מקצועית ובטח שלא מהירה. המשמעות ברורה: הסרטונים הם "כלי עזר", ולא הדבר האמיתי. תכליתם העיקרית היא לשתף אתכם במידע שמסביר את אופי התקלה והסיבות להיווצרותה, ופחות את הדרך לפתור אותה. מסיבה זו, אינם יכולים להחליף את המנעולנים המקצועיים.

כמו כן, חשוב להדגיש כי מרבית הסרטונים משותפים ע"י חובבנים, ולא ע"י מנעולנים מקצועיים. המשמעות היא שבכל מקרה צריך לקחת בערבון מוגבל את המידע המועבר בהם. ומה באשר לסרטונים הבודדים שאכן שותפו ע"י מנעולנים – מהו ערכם והאם הם יכולים להחליף ביקור של מנעולן? לא ממש, ואלו הן הסיבות:

  • אנשים מכירים בחשיבותם וערכם של המנעולנים 
  • אנשים מודעים לכך שפריצה עצמאית, עלולה ליצור נזק
  • אין באמת דרך לדעת מהו האינטרס של מפיצי הסרטונים
  • לא לכל האנשים ישנן יכולות טכניות
  • לא לכל האנשים יש בבית/במשרד ציוד לפריצת דלתות

 

"ומה אם אצטרך שירותי מנעולנות דחופים ב-1 בלילה?"

אז נגיע אליכם! אנחנו ב"לביא מנעולים" מעניקים מגוון רחב של שירותי מנעולנות – משחזור מפתחות ועד פריצת כספות! אכן, תקלות שונות עלולות לצוץ בשעות שאינן שגרתיות. עם זאת, אין זה אומר שאתם צריכים למהר לפתוח סרטוני הדרכה. מה אתם כן צריכים? פשוט לפנות אלינו! עם שירות של 24/7 אתם יכולים להיות שקטים כי דלת הרכב, המשרד או הבית תיפתח בפניכם – בכל שעה ביום!

להזמנת מנעולן בבאר יעקב, התקשרו אלינו כעת – 050-912-4443