איך פורצים דלת טרוקה?

האם הסיטואציה הבאה מוכרת לכם? הזמנתם לעצמכם משלוח אוכל, השליח הגיע, דפק על הדלת ואתם יצאתם לקראתו. בזמן שהוא מסר לכם את השקית עם האוכל ואתם מסרתם לו טיפ, דלת הבית נטרקה. מאחר ולא העליתם על דעתכם שהדלת תיטרק ללא הודעה מוקדמת, יצאתם מהבית ללא מפתח. במילים אחרות? מצאתם עצמכם תקועים מחוץ לדלת.

במקרים שכאלו אינכם צריכים לאכול את הארוחה שלכם מחוץ לבית, וגם לא לקרוא למנעולן מקצועי (ברוב המקרים). אנחנו ב"לביא מנעולים" שמחים להשיב פעם אחת ולתמיד על השאלה איך פורצים דלת טרוקה?

איך פורצים דלת טרוקה?

דלת טרוקה VS דלת נעולה – מה ההבדל?

ישנו בלבול רב בין דלת טרוקה לדלת נעולה, וזהו המקום להדגיש: דלת נעולה אינה דלת טרוקה, ולהפך. ההבנה שלכם כי מדובר על שתי סיטואציות שונות לחלוטין, תאפשר לכם "לנהל את האירוע" בצורה יעילה ומהירה יותר. אז מהו ההבדל ביניהם?

  • דלת נעולה – דלת שננעלה בהכרח עם המפתח. במקרים בהם איבדתם לדוגמא את המפתח לדלת שנעלתם, לא תהיה ברירה אלא להזמין שירות של פורץ מנעולים/דלתות.
  • דלת טרוקה – הדלת לא ננעלה במפתח, אלא רק נטרקה. לדוגמא: יצאתם לבקש רגע מהשכנה סוכר, השארתם את הדלת פתוחה, הרוח טרקה את הדלת ואתם נשארתם מחוץ לבית. במקרים אלו, תוכלו פעמים רבות לפתוח את הדלת בעצמכם.

איך פורצים דלת טרוקה בשיטת "עשה זאת בעצמך?"

אנחנו זמינים לכם 24/7 בפריסה ארצית, ונשמח להגיע לכל קריאה במטרה לסייע לכם. עם זאת, תוכלו לפרוץ אץ הדלת הטרוקה בעצמכם בשיטת DIY. פריצת דלת טרוקה מותנית ב-2 דברים:

  • בקבוק פלסטיק ריק
  • מספריים
  • (וכן, גם בשיתוף פעולה עם השכנים שיספקו לכם בקבוק ומספריים)

 

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לגזור חתיכת פלסטיק מהבקבוק. המטרה היא להגיע למצב שיש בידכם מעין קלף פלסטיק בגודל בינוני. העבירו את הקלף בין המשקוף לדלת/מנעול (דמיינו לעצמכם שאתם מגהצים כרטיס אשראי). נסו להעביר כך את הקלף מספר פעמים עד שהדלת נפתחת. הפעולה לא אמורה לקחת יותר מכמה שניות, אם כי לעתים תצטרכו "לגהץ" את קלף הפלסטיק מספר פעמים עד שהדלת תיפתח. עשו זאת בעדינות והשתדלו שלא לשרוט את הדלת באמצעות הפלסטיק. 

"ניסיתי לפרוץ את הדלת בשיטה הזו. זה פשוט לא עובד!"

שיטת בקבוק הפלסטיק נחשבת כשיטת DIY – עשה זאת בעצמך. ברוב המקרים היא מצליחה, אך לעתים גם לא. במידה ואינכם מצליחים לפתוח את הדלת הטרוקה, אל תהססו לפנות אלינו. אנו ממליצים בחום שלא לנסות להפעיל כוח על הדלת (לבעוט בה, לדפוק על המנעול או לדחוף חפצים חדים אל המרווח שבין הדלת למשקוף). אנו נגיע אליכם בהקדם האפשרי ונפרוץ בעבורכם את הדלת הטרוקה. לפרטים נוספים והסבר איך פורצים דלת טרוקה, התקשרו כעת ונשמע לסייע – 050-912-4443