איך לבחור מנעולן עבור פריצת דלת פלדלת?

באופן טבעי, במצבי לחץ שיקול הדעת עלול להתערער. ניקח לדוגמא מצב שכיח למדי, בו אינכם יכולים לפתוח את דלת הפלדלת של הבית לאחר שאבד לכם צרור המפתחות. האמינו לנו, אנו מבינים אתכם! מדובר על סיטואציה לא נעימה, העטופה בחוסר ודאות, חוסר אונים והמון לחץ. אלו נובעים כמובן משני דברים: העובדה כי איבדתם/נגנב לכם צרור המפתחות שלכם ולכו תדעו היכן הוא מסתובב כעת, ובנוסף – איך והאם תוכלו להיכנס בכל זאת לביתכם כשאין לכם מפתח. 

הרצון לפתור את הסיטואציה כמה שיותר מהר, עלול לגרום לכם לקבל החלטות שגויות – מהזמנת מנעולן שאין לכם מידע על אמינותו ומקצועיותו, ועד ניסיונות שלכם לבצע פריצת דלת פלדלת, לבד. אז ממה להימנע, איך לבחור מנעולן ועל מה אנו ממליצים לכם בחום?

איך לבחור מנעולן עבור פריצת דלת פלדלת

בחירת מנעולן עבור פריצת דלת פלדלת – מה חשוב לבדוק?

אין ברשותכם מפתח, אתם מחוץ לדירה ורק לדבר אחד אתם מייחלים: מנעולן שיפרוץ אותה ויאפשר לכם להיכנס לביתכם! לפני שאתם ממהרים להזמין את המנעולן הראשון שאתם מוצאים, חכו. ישנם שלושה דברים עיקריים שחשוב לבדוק ואסור להתפשר עליהם בשום אופן:

  • הסמכה מקצועית – תנו עדיפות ברורה למנעולנים שהוסמכו במסגרת קורס מנעולנים מקיף. ההסמכה מעידה על כמה דברים: ידע, מקצועיות, אחריות, כבוד למקצוע וכבוד אליכם.
  • אישור משטרה – יש למנעולן תעודת הסמכה? מעולה! כעת, בדקו אם יש לו תעודה המעידה על היעדר עבר פלילי. רק מנעולן שנקי מכל עבירה פלילית, ראוי להגיע אל ביתכם ולפרוץ בעבורכם את הדלת.
  • זמינות מידית – כמה זמן כבר תוכלו להישאר מחוץ לדלת שלכם? כמובן שלא הרבה. לכן, תאמו ציפיות עם המנעולן באשר לזמני ההגעה המשוערים. במידה ונתקעתם בשעת לילה מאוחרת, דעו כי המנעולנים שלנו עובדים 24/7. 

"יש מלא סרטוני הדרכה לפריצת דלתות, כבר אסתדר"

האם כדאי ליישם את ההמלצות שבסרטוני ההדרכה המפוזרים ברשת? לא תמיד. הנגישות למידע אמנם מבורכת, ופעמים רבות אכן תוכלו להסתייע בסרטונים על מנת לבצע עבודות "עשה זאת בעצמך". עם זאת, פריצת דלת נחשבת לעבודה מורכבת יותר, והיא מותנית בידע מקצועי ובכלי עבודה ייחודיים. מבלי שיש לכם את שניהם, הפריצה העצמאית שלכם עלולה להסתכם באכזבה, בזבוז זמן, תחושת ייאוש ואפילו בדלת הרוסה שלא תהיה ברירה, אלא להחליפה.

טיפ הזהב: חפשו מנעולן כבר עכשיו! 

להתחיל לחפש מנעולן בעיצומה של סיטואציה מלחיצה, כשאין לכם מפתח ויכולת להיכנס לביתכם, זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה הרבה יותר, היא לחפש מנעולן כבר עכשיו – כשאתם רגועים ונינוחים. כך, במידה ובעתיד אכן תזדקקו למנעולן, תוכלו להזמינו מיד מבלי שתצטרכו לבזבז זמן יקר.

אנחנו ב"בלביא מנעולנים",  מתחייבים של שירותי מנעולנות בסטנדרט הגבוה ביותר! לפרטים נוספים אודות פריצת דלת פלדלת או הזמנת מנעולן, התקשרו אלינו כעת – 050-912-4443