איך מבצעים שחזור מפתחות?

מה אם נאמר לכם שגם אתם תוכלו לשוב ולהיכנס דרך הדלתות הנעולות? במידה והמפתח אבד או נגנב, דעו כי יש מה לעשות: לשחזר אותו! אנו מציעים שירותי שחזור מפתחות הניתנים בסטנדרט המקצועי-שירותי הגבוה ביותר! אנו זמינים לכם בכל שעה ולכל שאלה, ושמחים להשיב על שלוש שאלות שכיחות שלבטח יעשו לכם סדר:

  • מהו ההבדל שבין שחזור מפתחות לשכפול מפתחות?
  • מי ראוי שיבצע את שחזור המפתחות?
  • איך היערכות אחראית תמנע מכם את הצורך בשירות שחזור?

איך מבצעים שחזור מפתחות

מבולבלים? עושים סדר בין שכפול לשחזור

מרוב לחץ אתם לא בטוחים מהו השירות המתאים לכם – שחזור מפתח או שכפול מפתח? אתם לא לבד. לעתים, אנו מקבלים פניות מלקוחות שמשוכנעים שהם צריכים "לשחזר את המפתח בדחיפות!". לאחר שהם מתארים לנו את המקרה הרלוונטי, אנו מסבירים להם כי השירות שהם צריכים הוא בכלל שכפול. אז מהו ההבדל בין סוגי השירותים? הנה ההסבר:

  • שכפול מפתח – רלוונטי במקרים בהם אתם רוצים לשכפל מפתח נוסף קיים (כלומר, מפתח שנמצא ברגע זה בצרור המפתחות שלכם). לדוגמא: עד כה רק לכם היה מפתח למשרד, אך כעת החלטתם לשכפלו ולתת מפתח גם לסמנכ"ל, למזכירה ולמנהלת הכספים.
  • שחזור מפתח – רלוונטי במקרה בו המפתח היחיד שהיה לכם – נגנב או אבד. במקרה הזה, מאחר ואין עוד עותק של המפתח, פתיחת דלת המשרד מותנית בשחזרו.  

איך מתבצע שחזור מפתחות?

אז איך מבצעים שחזור מפתחות? באמצעות מנעולן מוסמך כמובן. לא במקרה הוספנו את המילה מוסמך, שכן היא קריטית. מנעולנים תוכלו למצוא בשפע. ומיהם? אנשים שככל הנראה לימדו את עצמם את התחום, מבלי שיש לכם כל אפשרות להעריך את מקצועיותם. מנעולנים מוסמכים לעומת זאת, בהכרח עברו הכשרה מקיפה, כאשר תעודת המנעולן ניתנה להם רק לאחר שהם למדו את מכסת השעות הנדרשת ועמדו בהצלחה כל הדרישות.  שאלו את עצמכם מי אתם הייתם רוצים שישחזר בעבורכם את המפתח לרכב, למשרד או לדירה: מנעולן או מנעולן מוסמך? נציין ונדגיש כי המנעולנים שלנו מוסמכים ועובדים באישור משטרת ישראל. 

משכפלים עכשיו, לא משחזרים בעתיד

למרות שאנו מספקים שירות שחזור מפתחות, אנחנו מאחלים לכל לקוחותינו שלא יצטרכו לצרוך את השירות הזה. מדוע? משום שהצורך בשחזור מפתח, מעיד בהכרח על אובדן או גניבה של מפתח, שיוצרים באופן טבעי תחושה של לחץ, חוסר אונים וחוסר ודאות. לשמחתכם ולהפתעתכם, יש לכם יותר שליטה משאתם חושבים: תוכלו בקלות לחסוך מעצמכם את הצורך בשחזור מפתע בעתיד. איך? באמצעות שירות שכפול מפתח!

לדוגמא: נניח והמפתח לדירה אבד לכם. כל עוד יהיה לכם מפתח רזרבי – שתאחסנו בכספת בבית/בעבודה, או תשמרו אצל השכנים, תוכלו להיכנס מידית לדירה שלכם. מנגד, במידה ולא תדאגו לשכפל מפתח (שאמור להצילכם בדיוק בסיטואציות כאלו), לא תהיה לכם ברירה אלא לפנות למנעולן מוסמך לטובת שחזור. אנחנו כאן עבורכם בכל שעה ביום, שבעה ימים בשבוע! לפרטים נוספים והזמנת מנעולן לשחזור מפתחות, התקשרו – 050-912-4443