הדלת נסגרה לכם בפנים? שירות פריצת דלת פנים!

מהן דלתות פנים? כל הדלתות שאינן הדלת הראשית של הבית או המשרד. כלומר, דלתות חדר השינה, שירותי האורחים והשירותים הרגילים, חדר הרחצה, חדר העבודה, יחידת ההורים, חדרי הישיבות והמשרדים וכן הלאה. במרבית המקרים, פריצת/פתיחת דלתות הפנים פשוטה יותר, זאת בתנאי שישנו עוד אדם בוגר נוסף בבית/ במשרד מלבד האדם שנתקע.

מתי יש צורך בשירות של פריצת דלת פנים?

  • במקרה בו איבדתם את המפתח לחדר שנעלתם בתוך הבית/במשרד. לדוגמא: נעלתם את המשרד הביתי בכדי שילדיכם לא יכנסו אליו, איבדתם את המפתח וכעת אין לכם גישה אליו.
  • בכדי לשמור על פרטיותכם, נעלתם את חדר הרחצה, אך המפתח נשבר ואתם נשארתם תקועים בפנים.
  • כשילדים משחקים בנעילה ופתיחה של הדלת, ולבסוף נועלים עצמם ולא מצליחים לצאת.

הדלת נסגרה לכם בפנים? שירות פריצת דלת פנים!

"הילד שלי ננעל בחדר! מה לעשות?"

כל אחד, ללא יוצא מן הכלל, יכול למצוא עצמו נעול בתוך חדר מסוים בבית. עם זאת, במרבית המקרים, אנו מגיעים לבצע פריצת דלת פנים לאחר שילדים ננעלו בתוך האמבטיה, השירותים או בחדרם. באופן טבעי, בסיטואציות שכאלו הילדים וההורים מוצאים עצמם לחוצים, מבוהלים וחסרי אונים. מדוע ילדים ננעלים ונתקעים בחדרים בבית? ישנן מספר סיבות שכיחות, ביניהן:

  • המפתח נשבר תוך כדי משחק / נעילה ופתיחה ממושכות של הדלת
  • הילד לא מצליח להשלים סיבוב של המפתח ולפתוח את הדלת בכוחות עצמו
  • הילד נעל את הדלת, שיחק עם המפתח והפיל אותו בטעות מחוץ לחלון

 

אז מה עושים במצב שכזה?

  • במרבית המקרים, לכל דלתות הפנים בבית (וגם במשרדים) ישנם מפתחות זהים. נסו לפתוח את דלת חדר הילדים עם המפתח של האמבטיה או חדר השינה שלכם – זה אמור לעבוד.
  • אין ברשותכם מפתח נוסף? התקשרו למנעולן המתמחה בשירות פריצת דלת פנים 
  • בכל מקרה, נסו שלא לשדר לחץ לילד. הדגישו כי בפניו כי אתם פועלים על מנת לחלץ אותו.

 

טיפ מאיתנו: שכפלו גם מפתחות פנים!

מרבית האנשים דואגים לשכפל את המפתח של דלת הכניסה לבית. עם זאת, מסתבר כי לא כולם ממהרים לשכפל את מפתחות דלתות הפנים. לקוות או להניח ש"כבר יהיה בסדר" זו אפשרות, אך גם אפשר לפעול בכדי שיהיה בסדר. כשיש לכם מפתח רזרבי נוסף בבית לכל חדר בבית, אתם יכולים להיות שקטים כי גם במקרה ואחד מבני הבית ינעל, תוכלו לפתוח את הדלת מיד.

פריצת דלת פנים – אפשרית לבד או רק עם מנעולן מקצועי?

ככל הנראה, אם תבעטו בדלת בעוצמה או תנסרו אותה, תצליח לפתוח אותה. אנחנו מנחשים כי זו לא מטרתכם, וכי אתם מעדיפים פריצה "שקטה" שתגרום לכמה שפחות נזק. כל עוד אין לכם ידע מקצועי וכלי עבודה מקצועיים המיועדים לפריצה, אנו ממליצים בחום שלא לפרוץ את הדלת לבד. המנעולנים שלנו עובדים 24/7 בפריסה ארצית ומומחים בין היתר בפריצות דלתות פנים – במשרדים ובבתים. התקשרו – 050-912-4443