האתגרים המרכזיים בשגרת העבודה של מנעולן ביבנה

אז מה אתם כבר יודעים על עבודתו של המנעולן? מבחוץ, נדמה כי מדובר על עבודת החלומות: העבודה דינמית, פוגשים בכל יום אנשים חדשים ונהנים מגמישות אדירה בשעות העבודה. כל אלו – נכונים. עם זאת, עבודתו של מנעולן ביבנה ובערים נוספות, גדושה באתגרים ואינה מתאימה לכל אחד. הבליחה לראשכם המחשבה "מעניין איך זה להיות מנעולן…"? אנחנו ב"לביא מנעולים" שמחים להעניק לכם הצצה לשגרת העבודה של המנעולן ולאתגרים המרכזיים בה.

האתגרים המרכזיים בשגרת העבודה של מנעולן ביבנה

1.מנעולן ביבנה עובד מסביב לשעון – 24/7

מרבית האנשים עובדים במתכונת של משרה מלאה ובשעות קבועות – מ-9:00 ועד 18:00. והמנעולנים? עובדים מסביב לשעון! סוג השירות שמעניק מנעולן ביבנה, לא באמת מאפשר לו להגביל או לתחום את שעות העבודה. הצורך בשירות פריצת כספות, מנעולים ורכבים, יכול לצוף בחמש בבוקר, באחת בצוהריים או בחצות – כך שהמנעולן חייב להיות זמין 24 שעות ללקוחותיו. אחרת? הוא לא עונה על הצורך הבסיסי וכך גם לא מספק ערך. 

2.אופי העבודה: עבודה תחת לחץ

זהו אתגר נוסף שהמנעולנים צריכים להתמודד איתו על בסיס יומי: לחץ! עבודתו של המנעולן מאופיינת ב"הקפצות" – ממקום אחד לאחר, תוך שעליו להיות זמין ולהגיע במהירות האפשרית ללקוחותיו. לפניכם, תיאור של יום עבודה שגרתי למדי: ב-8:00 בבוקר המנעולן כבר אצל לקוח ביבנה שדלת השירותים בבית נטרקה כשילדו הקטן בפנים. בזמן הזה, הוא מקבל שיחה מלקוח בלוד שהכספת הבית שלו תקועה. הוא מגיע אליו בתוך ארבעים דקות, ובזמן שהוא פורץ את הכספת, המנעולן מקבל שיחה מלקוח ברמת גן שנאבד לו המפתח למשרד והוא זקוק לשחזור מידי. 

3.שעות נסיעה רבות – בין שכונות וערים

מצד אחד, עבודתו של מנעולן ביבנה אכן דינמית וזהו יתרון אדיר. בעוד מרבית האנשים מגיעים בכל בוקר לאותו מקום עבודה, המנעולן נודד לו ברחובות יבנה ואל ערים נוספות. עם זאת, לפורמט עבודה זה גם ישנו חיסרון: המנעולן מבלה המון זמן בנסיעה בכבישים. מאחר והמנעולן עובד 24/7, הרי שהאתגר העיקרי הוא להישאר בערנות גבוהה לאורך כל שעות היום – גם ובעיקר על הכביש. 

4.להכיל ולהרגיע את הלקוחות הלחוצים 

האם מנעולנים רק פורצים מנעולים, כספות ורכבים? אז זהו, שלא ממש. פעמים רבות, מנעולים מוצאים עצמם צריכים להרגיע אנשים השרויים במצב לחץ: "דלת השירותים נטרקה ובני הקטן נמצא בפנים!", "גנבו לי את צרור המפתחות! איך אכנס לביתי?", "הכספת לא נפתחת לי, הדרכון שלי בפנים, יש לי טיסה בעוד שעה!". המנעולנים אם כן, צריכים לעתים להכיל את מצבי הלחץ (הטבעיים כמובן) של לקוחותיהם, וזהו אתגר נוסף ומשמעותי בתפקידם. 

למרות ישנם אתגרים רבים, אנחנו ב"לביא מנעולים" אוהבים את העבודה שלנו, ובעיקר – אוהבים להעניק לכם שירות! מעוניינים להזמין מנעולן ביבנה? אנחנו כאן בשבילכם, התקשרו כעת – 050-912-4443