שירותי מנעולן בגבעתיים בכל שעה ביום!

אז מי אמר שלא ניתן לעבור דרך דלתות נעולות? ברוכים הבאים אל "לביא מנעולים"! חברתנו מתמחה במתן שירותי מנעולנות, הניתנים ע"י מנעולנים מוסמכים בלבד. כידוע, לצד שירותי מנעולנות שמתאמים מראש, ישנם גם מקרי חירום הדורשים במענה מקצועי-איכותי מידי. בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הקטנות של הלילה – אנחנו זמינים לקריאותיכם, ומעניקים שירות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע! עד  שניפגש, אנו שמחים לשתף אתכם בסקירה קצרצרה של השירותים המרכזיים שאנו מעניקים.

1.שכפול מפתח לדירה

אתם בהחלט יכולים להחזיק במפתח אחד לדירה שלכם. עם זאת, מומלץ תמיד לשכפל מפתח, כך שיהיה לכם מפתח רזרבי לכל מקרה שלא יהיה. גם האנשים המסודרים והאחראיים ביותר, עלולים למצוא עצמם מול דלת בית נעולה, זאת לאחר שנגנב או אבד להם צרור המפתחות. שכפול מפתח עם מנעולן בגבעתיים (שתתנו לשכנים / להורים / חברים שגרים קרוב אליכם), יבטיח כי במקרה בו אכן תאבדו את המפתח, לא יהיה צורך בפריצת הדלת.

שירותי מנעולן בגבעתיים בכל שעה ביום!

2.שכפול מפתח לשער חניון

יש לכם חניה פרטית בבניין המגורים או במשרד? אנחנו מנחשים כי הכניסה לחניון מותנית בפתיחת שער. כשם שחשוב לשכפל מפתח לדירה, כך גם חשוב לשכפל מפתח לשער החניון. מפתחות לחניון לא רק עלולים להיאבד, אלא שמגע עם מים או נפילת משקל כבד עליהם, עלול להשביתם. שכפלו לפחות עוד מפתח אחד, וכך תוכלו להיות שקטים כי שער החניון תמיד יהיה בפניכם פתוח.

3.פריצת כספת בבית/במשרד

את מרבית החפצים שלכם אתם מאחסנים במגירות, כוורות ותאי אחסון נוספים. עם זאת, ישנם פריטים אישיים שחשוב לכם להגביל את הגישה אליהם. הכספת מאפשרת לכם לאחסן בצורה מאובטחת את כל הדברים היקרים ואלו שיקרים לליבכם – מתכשיטים, דרך פריטים עתיקים ועד כסף מזומן. לעתים, בעיקר מסיבות טכניות, הכספת נתקעת ולא ניתן לפתוח אותה גם כשאתם מזינים את קוד הפתיחה הנכון. אז מה עושים? פונים למנעולן מקצועי ומוסמך!

4.פריצת דלת כניסה

שכחתם את צרור המפתחות ברכבת או שחלילה נגנב מכם התיק האישי עם כל חפציכם? אתם עלולים למצוא עצמכם מול דלת סגורה. במקרים בהם אין ברשותכם (או ברשות קרובים אליכם) מפתח נוסף לדירה, הדרך היחידה להיכנס לתוכה תהיה באמצעות פריצת הדלת. מנעולן בגבעתיים – מוסמך ומקצועי, עובד 24/7 ויוכל להגיע לפרוץ בעבורכם את הדלת בכל שעה ובכל יום! זכרו כי אתם יכולים במידה רבה למנוע את הצורך העתידי בפריצה, זאת עם שכפול מפתחות רזרביים. 

אתם מתגוררים בעיר גבעתיים? שירותי המנעולנות שלנו מגיעים גם עד אליכם! באפשרותכם לתאם עם מנעולן בגבעתיים ביקור מראש, אך כאמור – אנו זמינים לכם גם באירועי SOS בלתי צפויים בכל יום, ובכל שעה ביום. לפרטים נוספים ותיאום ביקור מנעולן, התקשרו אלינו כעת ונשמח לסייע – 050-912-4443