הלו? כך צפויה להתנהל שיחת הטלפון עם מנעולן ברמלה

המפתח לשער הפסיק לפתע לעבוד? דלת הפנים במשרד נטרקה? הכספת לא נפתחת למרות שאתם מקישים את קוד הפתיחה הנכון? אין ספק כי אתם זקוקים לעזרה חיצונית-מקצועית הניתנת ע"י מנעולן ברמלה. לא נחדש לכם כי הזמנת המנעולן אליכם, מותנית בפנייה ישירה שלכם אליו. ובמה בכל זאת כן נוכל לחדש לכם? אם מעולם לא הזמנתם מנעולן, חשוב שגם אתם תדעו מהו תוכנה של שיחת הטלפון הראשונה איתו.

במהלך השיחה, אתם תהיו בעיקר בעמדת "הנשאלים", בעוד המנעולן יהיה זה שמפנה אליכם שאלות. עם זאת, ישנה שאלה אחת שחשוב שגם אתם תשאלו, רגע לפני שתחתמו את השיחה ב:"אשמח שתגיע, אני מחכה!". 

1.תיאור כללי של התקלה לשמה אתם צריכים מנעולן ברמלה

הדבר המשמעותי ביותר בשיחת הטלפון, הוא תיאור שלכם את התקלה. לדוגמא: נגנב לכם צרור המפתחות ואתם זקוקים לשחזור מפתח לבית / שלט השער לחניון הפסיק לפתע לעבוד. מדוע תיאור התקלה הינו הדבר החשוב ביותר? משום שהוא יוצר תיאום ציפיות ראשוני: האם המנעולן אליו פניתם, בכלל מציע את השירות שאתם צריכים? כמו כן, במקרים מסוימים, כלל לא תידרש הגעה פיסית של המנעולן אליכם, אלא שהוא יוכל להדריך אתכם טלפונית.

2.הדרכה טלפונית במטרה לפתור את הבעיה

כאמור, ישנם מקרים מסוימים, בהם תדרוך טלפוני של מנעולן ברמלה, לגמרי יספיק. לאחר שתתארו את הבעיה, המנעולן יעריך אם אכן ישנה אפשרות לפתור אותה מרחוק. לדוגמא: נניח ודלת המשרד שלכם נטרקה (שימו לב: נטרקה, לא ננעלה). זו תקלה שפתירתה במרבית המקרים, לא דורשת בציוד ייחודי או ביכולות טכניות יוצאות דופן. המשמעות היא שבאמצעות הדרכה טלפונית, תוכלו לפתוח את הדלת הטרוקה לגמרי לבד!

3.הכתובת שלכם ותיאום זמן הגעה אליכם

תיארתם את הבעיה, ניסו לתדרך אתכם טלפונית אך לבסוף הוחלט – יש צורך בהגעה פיסית של מנעולן ברמלה אליכם. בשלב זה, יהיה עליכם למסור את הכתובת המלאה שלכם. המטרה: לאפשר למנעולן להעריך את זמני ההגעה אליכם, כך שתוכלו להחליט אם הוא רלוונטי לכם. לדוגמא: אתם נמצאים בעיר ברמלה, המנעולן נמצא בחולון וזמן ההגעה המשוער אליכם הוא חצי שעה. כל עוד מדובר על מקרה חירום (לדוגמא: עובד שלכם נתקע בשירותים ויש צורך בשירות של פריצת דלת פנים), יש לתת עדיפות ברורה למנעולן המתחייב על הגעה מידית. 

שאלת השאלות: ומה אתם צריכים לשאול את המנעולן?

בשיחת הטלפון, יפנה אליכם מנעולן ברמלה שלוש שאלות. שאלה אחת, ראוי שאתם תשאלו אותו (ובשלב כמה שיותר מוקדם בשיחה): "האם הוסמכת להיות מנעולן?". ההמלצה שלנו אליכם: עבדו אך ורק עם מנעולים מוסמכים – כאלו שעברו הכשרה מעמיקה ויסודית!

לפרטים נוספים אודות שירותי מנעולנות מ"לביא מנעולים" או הזמנת מנעולן ברמלה, התקשרו כעת – 050-912-4443