מנעולן מקצועי – הקווים לדמותו!

דלת חדר האמבטיה נטרקה, הכספת לא נפתחת ושלט השער לחניון אבד לכם? ברכות חמות – אתם צריכים שירות של מנעולן מקצועי! מניסיוננו, שירות הניתן ע"י "מנעולן" אינו מספיק או מספק, שכן ישנה ציפייה לשירות אמין, איכותי ואדיב הניתן ע"י מנעולן/פורץ מקצועי. 

אנחנו ב"לביא מנעולים" מאמינים כי נכון לבצע תיאום ציפיות מלא טרם הגעת המנעולן אליכם. המטרה: להבטיח כי המנעולן שיגיע אליכם לא רק יפתור לכם את הבעיה, אלא יעטוף אתכם בחוויית שירות נעימה. אם אתם שואלים את עצמכם: "איך מבצעים תיאום ציפיות ומהו כולל?", אתם שואלים את השאלה הנכונה. אנחנו שמחים לחלוק אתכם את הקווים לדמותו של המנעולן המקצועי, כפי שאנו תופשים אותם. 

1.עבודה באישור משטרת ישראל

חכו רגע לפני שאתם ממהרים לבדוק מחירים או לקרוא המלצות: הדבר הראשון שעליכם להבטיח הוא שהמנעולן מחזיק בתעודת יושר המעידה כי אין לו עבר פלילי. חשוב להבין כי רק אנשים ללא עבר פלילי יכולים מלכתחילה להירשם לקורס מנעולנים ולעסוק בתחום. במידה והגעתם במקרה לאדם שמציג עצמו "מנעולן", אך אינו מציג בפניכם תעודת יושר/אישור מהמשטרה/תעודה המעידה על הכשרתו, הודו לו בנימוס והמשיכו בחיפושיכם אחר מנעולן מקצועי.

מנעולן מקצועי – הקווים לדמותו!

2.שירות 24/7, זמינות מידית 

אתם לא באמת יכולים לתזמן אירועי חירום לפי בקשתכם. המשמעות היא שדלת המשרד יכולה להיטרק בשעה 9:30 בבוקר אך גם ב-23:30 עם סיומה של ישיבה צוות. כך גם עם צרור המפתחות שלכם שאתם יכולים לאבד בכל שעה ביום, מבלי שיש לכם שליטה על המקום או השעה בהם זה יקרה. אנו מציינים זאת משום ששירות של מנעולן מקצועי יוצע בהכרח 24 שעות ביממה. שירות מנעולנות צריך להתאים עצמו אליכם, ולא להפך! אינדיקציה נוספת להעריך את מקצועיותו: האם הזמינות שלו מידית או שהוא זורק התחייבויות בסגנון "אגיע ב-5 השעות הקרובות…"?

3.שירות בפריסה ארצית רחבה

בשונה משירותים שונים שעל מנת לצרוך אותם אתם מגיעים אל בית עסק מסוים, שירותי המנעולנות מגיעים תמיד עד אליכם. ומה זה אומר? שבמידה וצרור המפתחות אבד לכם, המנעולן יגיע עד לפתח הבית בכדי לפרוץ לכם אותה. כך גם עם דלת פנים שנטרקה או כספת שאינכם מצליחים לפתוח למרות שאתם מזינים את הקוד הנכון. ועל כן, מצופה מחברה העוסקת בשירותי מנעולנות, להציע שירות בפריסה ארצית – מצפון ועד דרום!

4.ניסיון מקצועי מפואר

מטבע הדברים, המנעולן לא הופך מקצועי מיד עם סיום ההכשרה מקורס המנעולנים. בכדי לזכות בתואר "מקצועי", עליו לעבוד ולצבור ניסיון במגוון עבודות המנעולנות. ולכן, כשאתם בוחנים ומשווים בין מנעולנים, העריכו את אלו שמחזיקים בניסיון מקצועי רב. לא שמנעולן בתחילת דרכו לא יוכל לספק עבודה טובה, אלא שהיא עלולה לקחת לו יותר זמן (אבחון הבעיה, גיבוש דרך הפתרון והפריצה בפועל). במקרים בהם אדם תקוע בחדר פנימי ללא יכולת לצאת ממנו לדוגמא, זמן ביצוע העבודה – קריטי.