תיקון דלתות זכוכית – רק עם מנעולן מוסמך!

דלת נעולה או טרוקה שאינכם יכולים לפתוח, עלולה להקשות ולשבור מנטלית (גם אם לפרק זמן קצר). כשהיא עשויה מזכוכית ואתם מפעילים עליה כוח בניסיון לפרוץ אותה, היא אף עלולה להישבר. אבד לכם המפתח לדלת המשרד מזכוכית? דלת הפנים של חדר הישיבות במשרד נטרקה? הניחו לה והתקשרו אלינו – ל"לביא מנעולים"! אנו מציעים שירות תיקון דלתות זכוכית – חוץ ופנים, לקהל עסקי ופרטי ובפריסה ארצית רחבה!

תיקון דלתות זכוכית – רק עם מנעולן מוסמך!

תיקון דלתות זכוכית – מהם התיקונים השכיחים?

כשמדברים על תיקון דלתות הזכוכית בהקשר של שירותי מנעולנות, מדברים כמובן על דלתות שנטרקו או ננעלו. לפניכם דוגמאות והסברים:

  • דלת טרוקה – דלת הזכוכית "נפרדה" ממעצור הדלת בעקבות משב רוח בחדר ונטרקה? לצד הדלתות שנטרקות ואותן אפשר לפתוח ללא בעיה , ישנן דלתות שפתיחתן מותנית בשירות מנעולן.
  • דלת נעולה – למזכירה שלכם נגנב צרור המפתחות, בו היה גם המפתח לדלת הכניסה מזכוכית של המשרד? במידה ויש לאחד העובדים מפתח רזרבי, לא תהיה בעיה לפתוח אותה. עם זאת, במידה ומטעמי ביטחון שוכפל מפתח אחד בלבד, לא תהיה ברירה אלא לפרוץ אותה.
  • ישנם מקרים נוספים המצריכים שירות תיקון של מנעולן, לדוגמא: מפתח שנתקע בתוך המנעול, מפתח שנשבר/התעקם וכיוצא בזה.

 

תיקון דלתות זכוכית – רק עם מנעולים מוסמכים!

בגדול, אין הבדל בין פריצת דלת "רגילה" לדלת זכוכית. כלי העבודה ושיטות העבודה – זהים. עם זאת, מה שהופך את התיקון מאתגר ואף מסוכן יותר, הוא החומר ממנו עשויה הדלת – זכוכית. לדלת הזכוכית יתרון משמעותי בכל הקשר לנראות ואסתטיקה, אך גם חיסרון אחד קטן – היא שבירה. דלתות הזכוכיות המותקנות בחללי פנים כמובן עמידות, אך ניסיון תיקון עצמאי-אגרסיבי הנשען על הפעלת כוח, עלול לגרום לשבירתה. ולכן, המלצתנו היא שלא להמר על בטיחות העובדים ושלמות הדלת. 

לנסות לתקן את דלת הזכוכית לבד? זו אפשרות, ואי אפשר למנוע אותה מכם. עם זאת, אפשרות טובה יותר – לכם ולדלת, היא להזמין מנעולן המתמחה בנישה של תיקון דלתות זכוכית. שימו לב: גם אם אתם משוכנעים שתוכלו לפרוץ אותה לבד, ההחלטה האחראית תהיה לוותר. פריצה עצמאית של הדלת גם כך אינה מומלצת, קל וחומר שהיא עשויה זכוכית עדינה ושבירה. 

"תיקון דלת זכוכית יקר יותר מתיקון של דלת רגילה?"

התשובה היא שלא. החומר ממנו עשויה הדלת אינו משפיע על העלות. מחיר השירות (פריצה דלת נעולה / פתיחה של דלת טרוקה), נקבע בהתאם לפרמטרים אחרים: סוג העבודה, מורכבות העבודה ושעת השירות. לצורך העניין: שירות פתיחת דלת שנטרקה ב-14:00 בצוהריים, יהיה בהכרח זול יותר משירות פריצת דלת שננעלה ב-03:00 בלילה. 

אנחנו ב"לביא מנעולים" מספקים שירותי מנעולנות מגוונים 24/7 בפריסה ארצית! לפרטים נוספים והזמנת מנעולן המתמחה בשירות תיקון דלתות זכוכית, התקשרו כבר עכשיו – 050-912-443