מנעולן רגיל VS מנעולן חירום – מה ההבדל?

ישנו מיתוס נפוץ כי מנעולני חירום ומנעולנים "רגילים" מספקים שירותים אחרים, כאשר כל אחד מהם עובר הכשרות שונות לחלוטין. מיתוסים בנפרד ומציאות בנפרד! המנעולנים מספקים את אותם השירותים, מבצעים את אותן העבודות, נדרשים לעבור הכשרות מקצועיות ולעבוד באישור משטרת ישראל. ההבדל העיקרי בין מנעולן חירום למנעולן רגיל – שעות העבודה ומידת הזמינות ללקוחות. לפניכם, תשובות לשאלות נפוצות בנושא מנעולני חירום. במידה ויש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח להשיב לכם!

"כל מנעולן יכול להיות מנעולן חירום?"

כן. העבודה של מנעולני חירום ומנעולנים "רגילים" זהה לחלוטין, כאשר ההבדל העיקרי הוא השעות בהן הם עובדים. כלומר, גם מנעולן רגיל מבצע פריצות דלתות וכספות, רק בשעות הנחשבות "שגרתיות" יותר. מנעולן החירום לעומת זאת, יגיע ללקוחות גם ב-04:00 בבוקר אם הם נתקעים מחוץ לבית מבלי שיש להם יכולת להיכנס אליו. הדבר היחיד שצריך לעשות המנעולן "הרגיל" בכדי להיות מנעולן חירום, הוא להרחיב את שעות מתן השירות לשעות הלילה ולסופי השבוע. 

"מהן שעות העבודה של מנעולני החירום?"

מרבית המנעולנים עובדים במתכונת של שעות עבודה רגילות – משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המוקדמות. לרוב, הם מספקים שירותים המתואמים מראש עם הלקוחות ("אז קבענו לעוד שבוע ב-15:00 אצלך במשרד"). לדוגמא: החלפת מנעול בדירה, שכפול שלט לרכב וכיוצא בזה. 

מנעולן חירום לעומת זאת, מספק שירותי SOS המוזמנים מעכשיו לעכשיו (הלקוח "מקפיץ" את המנעולן ללא התראה מוקדמת). לדוגמא: פריצת דלת בית, פריצת דלת טרוקה במשרד, פריצת כספת שלא נפתחת וכן הלאה. מאחר ומדובר על שירותי חירום, המנעולן עובד 24 שעות ונדרש להיות זמין לכל קריאה. 

"תוך כמה זמן יוכל להגיע אליי מנעולן בשעות הלילה?"

היינו שמחים להשיב על השאלה ולהתחייב על זמן מדויק, אך בפועל -זה קצת יותר מורכב. מובן כי המטרה העיקרית של שירותי החירום היא להגיע כמה שיותר מהר ללקוח. עם זאת, זמן ההגעה משתנה בהתאם למספר פרמטרים:

  • המרחק בין המקום בו נמצא המנעולן למקום בו מתגורר הלקוח / המקום בו הוא מבקש לקבל את השירות
  • מספר הפניות בהן מטפל המנעולן באותה נקודת זמן

למרות שלא ניתן להתחייב מראש על זמן הגעה, ניתן ואף רצוי להעניק הערכה משוערת במעמד השיח הטלפוני.

"שירותי חירום יקרים יותר בהשוואה לשירותי מנעולנות רגילים?"

לרוב, כן. כידוע, שירותים הניתנים בשעות לא שגרתיות לרוב יקרים יותר. חשוב להדגיש כי העובדה ששירות חירום יקר יותר, לא הופכת אותו למחיר שאינו הוגן עם הלקוח. אנו ממליצים תמיד לתאם ציפיות באופן מלא עם המנעולן לפי הזמנתו, כולל מחיר השירות. 

אנחנו ב"לביא מנעולים" מספקי מגוון שירותי מנעולנות – בפריסה ארצית ולאורך כל שעות היממה! להזמנת מנעולן חירום, בכל יום ובכל שעה, התקשרו ונשמח לסייע – 050-912-4443