המשימה היומית: הזמנת מנעולן למשרדים

יש לכם לוח משימות המתוכנן לפני ימים, שעות ויעדים. למרות זאת, ברור לכם כמנהלים כי אינכם יכולים לתכנן הכל, ועליכם להיערך גם לאירועים בלתי צפויים. וכך, יום עבודה שגרתי למדי עלול להפוך ליום שבו אתם בעיקר מכבים שריפות ומתעסקים בנושאים שאינם קשורים באופן ישיר לעבודה. 

עובדיכם נתקע בשירותים מבלי יכולת לצאת, צרור המפתחות של המזכירה נגנב עם המפתח למשרד או שהדלת חדר הישיבות נטרקה? אפשרות אחת היא להכריז "הלך יום העבודה!". אפשרות טובה יותר? פשוט להזמין מנעולן למשרדים של "לביא מנעולים"!

השירותים שיוכל לספק לכם מנעולן למשרדים

  • פריצת דלת המשרד הראשית ישנו תרחיש שאתם לא רוצים להעלות על דעתכם, אך קיימת הסבירות שהוא יתרחש. במקרים בהם אבד/נגנב המפתח למשרד, הדרך היחידה להיכנס לתוכו תהיה עם שירות פריצה. כל עוד תשכפלו מפתחות נוספים, הסבירות כי תצטרכו בעתיד לפרוץ את הדלת, נמוכה עד לא סבירה.
  • החלפת מנעולים במשרד עברתם אל משרד חדש? מגיעה לכם התחלה חדשה! באפשרותכם להישאר כמובן עם המנעולים הקיימים, אך אפשרות טובה ובטוחה יותר עבורכם – להחליפם. החלפת מנעול דלת הכניסה למשרד תעצים את תחושת הביטחון שלכם, ומבטיחה כי רק לכם ולמורשים תהיה גישה לתוכו.
  • שכפול מפתחות שערים המזכירה שלכם יורדת בכל בוקר לפתוח לעובדים את שער הכניסה לחניון? נוכל לשכפל בעבורכם עוד מספר מפתחות, כך שעובדיכם יוכלו להיכנס לחניון ולצאת ממנו ללא תלות באדם נוסף.
  • פריצת כספת בכל משרד ישנה כספת שבה מאוחסנים מסמכים, חוזים, רעיונות סודיים, תעודות ופריטים יקרי ערך. אתם לא מצליחים לפתוח את הכספת לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים? מנעולן למשרדים מבית "לביא מנעולים" יגיע אל משרדכם ויבצע פריצה מהירה ומבוקרת.

"אוכל לפרוץ בעצמי דלת בתוך המשרד?"

במקרים בהם דלת המשרד הראשית נעולה ואין ברשותכם מפתח מסיבות שונות (המפתח אבד, נשבר, נגנב או נשכח), השירות הרלוונטי הוא פריצת דלתות ע"י מנעולן למשרדים. כלומר, לא תוכלו לפתוח אותה בעצמכם מבלי שיש ברשותכם מפתח.  מנגד, עם דלתות פנים שננעלו או נטרקו קל יותר להתמודד, ולרוב אף תוכלו לפתוח אותן בעצמכם.

לדוגמא: עובד שלכם נעל את משרדו ביום חמישי בערב וביום ראשון בישר לכם כי המפתח אבד לו? זהו אמנם לא תרחיש אידיאלי, אך בטח שלא סוף העולם. מדוע? משום שבמרבית המקרים לדלתות הפנים במשרדים מפתח זהה. לכן, לפני שנוצרת בהלה במשרד ובטח לפני שאתם מנסים לפרוץ את הדלת באגרסיביות (וכך גם להרוס אותה), נסו לפתוח אותה באמצעות המפתחות שברשותכם. מפתח שפותח את המשרד של חשב השכר, יוכל לפתוח גם את המשרד של מנהל הרשתות החברתיות. 

אינכם מצליחים לפרוץ דלת פנים מסיבות שונות? אל תהססו לפנות אלינו! לפרטים נוספים והזמנת מנעולן, התקשרו אלינו כעת – 050-912-4443