ההרגלים שיחסכו מכם את הצורך בשירות של פורץ מנעולים בנתניה

אנחנו יודעים: שינוי הרגלים אינו דבר פשוט. אם לא די בכך, ככל שמתבגרים והרגלים מתקבעים, היכולת לשנותם – פוחתת. למרות הכל, אנחנו ב"לביא מנעולים" שמחים לחלוק אתכם מספר טיפים, שעשויים לחסוך מכם בעתיד חוסר נוחות, כאב ראש ובעיקר לחץ. הכלל כי "מניעה עדיפה מטיפול", רלוונטי גם עם שירותי מנעולנות ושירות של פורץ מנעולים בנתניה. אז אילו הרגלים חדשים ראוי שתאמצו ומהן "פעולות המנע" המתבקשות?

פורץ מנעולים בנתניה

1.שכפול מפתח רזרבי לבית, למשרד ולרכב

זהו טיפ הזהב שחובה (כן, חובה!) עליכם לאמץ אותו. אנו מקבלים המון פניות של לקוחות שזקוקים לשירות פריצה משום שנגנב או אבד להם המפתח. לרוב, יהיו אלו אנשים שניחמו עצמם ב"הכל יהיה בסדר" או "לי זה לא יקרה". לבסוף, כשאבד להם המפתח, לא הייתה להם ברירה אלא להזמין פורץ מנעולים בנתניה.  

הטיפ שלנו: שכפלו לפחות עוד מפתח אחד לבית, למשרד, למחסן ולרכב שלכם, והעבירו אותו לאדם שאתם סומכים עליו (רצוי שיגור במרחק סביר מכם). כך, במידה וחלילה תאבדו את צרור המפתחות, יהיה ברשותכם מפתח נוסף שיוכל לפתוח את הדלת.

2.אל תטרקו את דלת הרכב כשהמפתח בפנים

האם הסיטואציה הבאה מוכרת לכם? נכנסתם לחניון, דוממתם את המנוע ויצאתם מהרכב. את המפתח השארתם על המושב שלכם, טרקתם את דלת הנהג וניגשתם לבאגז' בכדי להוציא ממנו חפצים אישיים. במידה ואתם מצליחים לזהות הרגל שלכם בתיאור הזה, הטיפ הבא רלוונטי לכם:

השארת המפתחות ברכב עלולה לעלות לכם בחוסר נוחות, תסכול והלקאה עצמית. לשמחתכם, את כל אלו תוכלו לחסוך מעצמכם אם רק תקפידו לצאת מהרכב עם המפתח שלכם. תמיד! לעולם אל תשאירו אותו ברכב, שכן רכבים עלולים להינעל כך מעצמם. 

3.הצמידו את דלת הפנים למעצור הדלת

הנה טיפ נוסף שאנו שמחים לחלוק אתכם: דלתות פנים – בבתים או במשרדים, נוטות להיטרק. המקרה השכיח ביותר הוא כשהחלון בחדר פתוח, ומשב רוח פתאומי טורק את הדלת כשאתם מחוץ לחדר. לעתים כמובן תוכלו לפתוח אותה, אך ישנם מקרים בהם היא נטרקת. ולכן, ההמלצה אליכם היא שלא להשאיר את הדלת במצב "ביניים": דאגו לסגור אותה לחלוטין, או לחילופין – להצמיד אותה למעצור דלת.

4.תעדו את קוד הכספת שלכם

שירות נוסף שמציע פורץ מנעולים בנתניה הוא פריצת כספות. ישנם אנשים שפותחים את הכספת לעתים רחוקות מאד, ואז כשהם כבר רוצים להוציא מתוכה משהו – הם לא זוכרים את הקוד. תעדו את קוד הכספת שלכם במקום בטוח (בטח שלא בטלפון שלכם תחת השם "קוד לכספת"), כך שגם אם תשכחו אותו, תוכלו להיזכר בו מיד ולפתוח אותה. 

גם אם תחליטו לאמץ את ההרגלים החדשים וגם אם לא, אנחנו ב"לביא מנעולים" – כאן בשבילכם! להזמנת פורץ מנעולים בנתניה או ייעוץ מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 050-912-4443