המפתח לפתרון? שחזור מפתח לרכב!

אנחנו אמנם לא מכירים, אך מנחשים כי תוכלו להזדהות עם רוטינת הבוקר הבאה: השעון המעורר מעיר אתכם, אתם משתיקים אותו, קמים מהמיטה, שוטפים את הפנים, מתרחצים, מתלבשים, שותים את כוס הקפה שלכם ויוצאים לחנייה. מתיקכם אתם מוציאים את צרור המפתחות, פותחים את הרכב עם שלט, מכניסים את המפתח לסוויץ' ובנקודה זו מתחיל באופן רשמי עוד יום בחייכם!

שחזור מפתח לרכב

אולי זהו לא הדבר הראשון שאתם חושבים עליו, אך שגרת יומכם המבורכת, תלויה (בין היתר) במפתח הרכב שלכם. הודות למפתח, אתם יכולים לנהוג לעבודה, ללימודים או לכל יעד אחר. בלעדיו? הרכב שלכם חסר תכלית ואתם – חסרי אונים. 

מפתח הרכב התעקם, אבד לכם או נשאר בחדר במלון בחו"ל? אפשרות אחת היא לבטל את כל התוכניות שלכם! אפשרות טובה יותר? פשוט להתקשר אלינו – אל "לביא מנעולים", ולהזמין שירות של שחזור מפתח לרכב! לעתים, אינכם יודעים באילו ידיים נמצא המפתח שלכם. עם זאת, אתם יכולים להיות שקטים כי איתנו – הוא נמצא בידיים טובות. 

אז מתי אתם תצטרכו שירות של שחזור מפתח לרכב?

מפתח הרכב פותח לכם דלת להמון חוויות טובות. וחסרונו? עלול להשאיר אתכם תקועים במקום. שירות השחזור שלנו נועד למקרים בהם אין ביכולתכם לפתוח את הרכב עם המפתח שבידכם (מפתח שבור / עקום / בלוי), או במקרים בהם הוא לא בידכם מסיבות שונות – מאובדן, דרך השארתו במקום מסוים ועד גניבה. ישנו בלבול קל בין שירות שחזור לשכפול, ולכן נתעכב לרגע על ההבדל ביניהם: שכפול אפשרי רק בתנאי שיש ברשותכם מפתח תואם נוסף. השחזור לעומת זאת, רלוונטי במקרים בהם אין ברשותכם מפתח, גם לא מפתח רזרבי.

טיפ מאיתנו: שכפלו מפתח נוסף, לכל מקרה שלא יהיה

כאמור, שירות שחזור מפתח לרכב רלוונטי בעת שאין ברשותכם מפתח נוסף. אנו ממליצים בחום לקהל לקוחותינו, לשכפל את מפתח הרכב. מדוע? משום שאין לכם שליטה על מה שעלול לקרות – מאובדן צרור המפתחות ועד השארת המפתח בנמל תעופה במדינה זרה. שכפול מפתח רזרבי – מדוע כדאי?

  • אתם זוכים בראש שקט, ובידיעה כי גם אם תאבדו/תשברו את המפתח, יש ברשותכם מפתח נוסף לרכב
  • שכפול מפתח יחסוך מכם חוסר נוחות והמון לחץ! אבד המפתח? לא קרה דבר! פתחו את הכספת/מגירה בבית והנה לכם – מפתח רכב!
  • כמה מפתחות רכב כדאי לשכפל? מטעמי בטיחות, ההמלצה שלנו היא על מפתח אחד בלבד.  

 

אנחנו ב"לביא מנעולים", מתחייבים בפניכם על שירות בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר! אנו זמינים לקריאותיכם בכל ימות השבוע, 24 שעות ביממה! שירותי המנעולונות שלנו, לרבות שחזור מפתח לרכב, מוצעים בפריסה ארצית מלאה! בנוסף, שירותינו ניתנים כחוק ובאישור משטרת ישראל. לפרטים נוספים או תיאום הגעה מהירה אליכם, התקשרו אלינו כעת ונשמח לסייע – 050-912-4443