איזו הסמכה צריך בכדי להציע שירותי פריצה?

שיחה טלפונית ממוצעת עם מנעולן אורכת כמה דקות. לאחריה, אתם עתידים לפתוח בפניו את דלת הבית, המשרד או הרכב שלכם. איך תוכלו לדעת כי האדם בו אתם בוטחים, אך אכן ראוי לאמון שלכם? התשובה פשוטה: שאלו את המנעולן בצורה מפורשת אם יש לו הסמכה. במידה והתשובה חיובית, שאלו אותו מיהו הגוף שהסמיך אותו. מנגד, אם תשובתו שלילית, הודו לו בנימוס על זמנו. רגע לפני שאתם פותחים את הדלת למי שעתיד לפרוץ לכם את הדלת, דעו מהי ההסמכה הנדרשת ומדוע כדאי לעבוד רק עם מנעולנים מוסמכים. 

הסמכה לשירותי פריצה

מתן שירותי פריצה מותנה בהסמכה מקצועית

אולי תופתעו, אך ישנם מנעולנים פעילים שבחרו ללמוד עצמאית את תחום המנעולנות. האם אדם שלמד בשעה איך לפרוץ מנעול ראוי לתואר מוסמך? אתם תחליטו בעצמכם. אלו שלוקחים עצמם ברצינות, ובעיקר אתכם, הלקוחות, לא יחפשו את הדרך הקצרה, אלא את דרך המלך. אלו הם המנעולנים שעברו הכשרה מקיפה ויסודית במסגרת קורס מנעולנות. בכדי לקבל את ההסמכה, נדרשו הרשומים לקורס להפגין נוכחות ולעמוד במבחנים המסכמים. המנעולנים שלנו עובדים באישור משטרת ישראל, כך שאתם יכולים להיות שקטים כי יגיעו אליכם אנשי המקצוע הטובים והאמינים ביותר. 

"בשביל מה לבדוק הסמכה? בסך הכל צריך שיפרצו לי את הדלת"

אם יש דבר אחד שאנחנו ממליצים לכם עליו בחום, הוא שלא להיות פזיזים בבחירתכם. בשונה מאנשי מקצוע אחרים המספקים לכם שירות, המנעולן המספק שירותי פריצה, מקבל מכם גישה לאזורים ולחפצים האישיים והיקרים לכם ביותר. עבודה אל מול מנעולן שאינו מוסמך ואמין, עלולה לעלות לכם ביוקר, בעוגמת נפש ובכאב רב – בנפש ובכיס. אז נכון, אתם "רק" צריכים שיפרצו לכם את דלת הבית או הרכב. עם זאת, קבלת שירות מקצועי, אמין ואיכותי מותנית בעבודה מול מנעולן מוסמך. 

אז מה עלול לקרות במידה ותעבדו עם מנעולן לא מוסמך, כזה שאין כל דרך להעריך את מקצועיותו ואמינותו? לפניכם דוגמא שמטרתה אינה להבהיל אתכם, אלא רק להזהיר אתכם: ישנן כנופיות שלא "מלכלכות" את הידיים בפריצות בשעות לילה. מה הן כן עושות? מציעות שירות "תמים" – שירותי מנעולנות. לצערכם ולצערנו, ישנם אנשים לא ישרים, המנצלים את תמימותם ומצוקתם של אנשים הזקוקים לשירות מנעולנות SOS. הגישה לאזורים הרגישים והאישיים ביותר, היא מתנה בעבורם! במיומנות מטרידה, ובזמן שהם כביכול מבצעים את עבודתם, הם גונבים מלקוחותיהם. אנשים אלו אינם מנעולנים מקצועיים שמספקים שירותי פריצה, אלא פורצים.

מסיבה זו, מומלץ לכם בחום לעבוד אך ורק עם מנעולן מוסמך! ההסמכה מעידה על כוונותיו המקצועיות של המנעולן, על ההשקעה הרבה שלו בלמידת התחום ועל רצונו לספק שירות איכותי לקהל לקוחותיו. ההסכמה היא סוג של תו איכות – מקצועי ואנושי, אל תתפשרו עליה בשום מחיר ואופן!

לפרטים נוספים והזמנת מנעולן מוסמך, התקשרו – 050-9124443