אילו שאלות עשוי לשאול אתכם מנעולן מומלץ?

מנעולנים? יש בשפע! מנעולנים מומלצים? הם קצת יותר נדירים. כשאתם מתעניינים בשירותי מנעולנות כדוגמת שכפול מפתח או פריצת דלת, חשוב לכם להבטיח כי המנעולן שיגיע אליכם יהיה מוסמך, אמין ומומלץ. הדרך שלכם לאמוד את איכויותיו של המנעולן, בין היתר, היא באמצעות מספר שאלות שאתם מפנים אליו: האם הוא מחזיק באישור משטרת ישראל ותעודת יושר, מהי ההסמכה שלו ומהו ניסיונו המקצועי. 

אולי תופתעו, אך תוכלו ללמוד על מקצועיות המנעולן גם דרך שאלות שהוא ישאל אתכם. אנחנו "בלביא מנעולים" שמחים לשתף אתכם ב-3 שאלות, שכל מנעולן מומלץ בהכרח ישאל אתכם. אז קדימה, הכינו את התשובות ותאמו עם המנעולן ביקור!

אילו שאלות עשוי לשאול אתכם מנעולן מומל

מה הופך את המנעולן למומלץ?

רגע לפני שנציג בפניכם את השאלות שישאלו אתכם המנעולנים המומלצים, נשיב על שאלה חשובה: מה הופך מנעולן למנעולן מומלץ? התואר "מומלץ" נבנה לאורך השנים ומשודך למנעולנים שצוברים הצלחות, חוות דעת חיוביות והמלצות חמות. הלקוחות של המנעולן הם היחידים שיכולים להכתירו כמומלץ, ולא המנעולן את עצמו.

3 השאלות שישאל אתכם מנעולן מומלץ ומקצועי

מנעולנים מציעים אמנם מגוון רחב של שירותים, אך השירות הנפוץ ביותר הוא פריצת דלת. ולכן, נציג בפניכם 3 שאלות שחובה על המנעולן לשאול אתכם לפני שהוא מגיע לספק לכם שירות. השאלות האלו משקפות את מידות אמינותו ומקצועיותו של המנעולן. מוכנים?

  • יש לכם מפתח רזרבי? שירות של פריצת דלת רלוונטי במקרים בהם אין ברשותכם מפתח לדירה/משרד/בית עסק (מאחר והוא אבד, נגנב או נשכח). לעתים, מאחר והסיטואציה של להיתקע בלי מפתח מלחיצה ומבהילה, "הנתקעים" שוכחים כי הם שכפלו בעבר מפתח רזרבי שנמצא אצל השכנה/חבר/הורים. מנעולן מקצועי לא יאדיר את הלחץ שלכם בכדי שתמהרו להזמינו, אלא ינסה תחילה לפתור את הבעיה מרחוק באמצעות שאלות מנחות.
  • הדלת ננעלה או נטרקה? במידה ואין ברשותכם מפתח, המנעולן יעבור לשאלה הבאה: האם הדלת ננעלה ע"י מפתח, או פשוט נטרקה? פעמים רבות, הלקוח תופש את הסיטואציה שהוא נקלע אליה בצורה שגויה, וכך גם התיאור שלו את המקרה אינו מדויק. כל עוד הדלת רק נטרקה וללא נעלה, ישנה סבירות גבוהה שתוכלו באמצעות הדרכה טלפונית לפתוח אותה בעצמכם.
  • האם אתם הבעלים של הנכס? במידה והדלת ננעלה ולא נטרקה, מנעולן מומלץ יתאם אתכם הגעה ויגיע אליכם בהקדם. השאלה הראשונה שהוא ישאל אתכם לפני שהוא יצא לדרך היא האם הנכס (המשרד/חנות/בית) שייך לכם? התשובה לשאלה אולי ברורה לכם, אך היו מנעולנים שנפלו בפח ופרצו דלתות לפורצים, במקום לבעלי הנכס. מנעולן מקצועי יתעקש שתוכיחו לו את הזיקה שיש לכם לנכס (באמצעות מסמך רשמי והצגת תעודת זהות). העריכו מנעולנים אלו על מקצועיותם ועל התעקשותם להעניק שירות אחראי ובטוח. 

 

לפרטים נוספים והזמנת מנעולן מומלץ מ"לביא מנעולים", התקשרו – 050-912-4443