מה עליכם לבדוק לפני הזמנת מנעולן בלוד?

אתם נרתעים מעט משלב "החיפוש" ורוצים כבר "למצוא"? אנחנו מבינים אתכם. עם זאת, כשזה מגיע לשירות הניתן ע"י מנעולן בלוד, קיצורי דרך אינם באים בחשבון – אלא אך ורק דרך המלך! לשמחתכם, מציאת מנעולן אמין ומקצועי אינה מותנית בהשקעה אדירה בזמן. אז במה היא כן מותנית? בשאלה אחת שעליכם לשאול את המנעולן כבר בשיחת הטלפון / התכתבות הראשונה שלכם. 

מה עליכם לבדוק לפני הזמנת מנעולן בלוד?

כיום בישראל פועלים מנעולנים מוסמכים, ולצערנו – כאלו שגם לא. המנעולנים המוסמכים ידגישו ויחצינו את הסמכתם, בעוד אלו שלא ינסו לשכנע אתכם מדוע ההסמכה הינה מיותרת. אנחנו ב"לביא מנעולים" מתחייבים בפניכם על שירות מקצועי הניתן ע"י מנעולנים מוסמכים המחזיקים באישור משטרת ישראל! אז מדוע ההסמכה חשובה כל כך ועל מה היא מעידה?

מנעולן בלוד מוסמך – מה זה בכלל אומר?

רגע לפני שנדגיש את חשיבותה של ההסמכה, על מה בדיוק מדובר? מנעולן מוסמך הינו מנעולן שלמד את מקצוע המנעולנות במסגרת קורס מוכר. רק לאחר שהוא למד את התחום לעומק ועמד בכל הדרישות, הוא קיבל לידיו את תעודת ההסמכה. כשם שישנם אלו המשקיעים את כספם וזמנם בלמידת התחום, ישנם אלו שרוכשים כמה כלי עבודה, צופים בכמה סרטוני הדרכה על פריצת מנעולים וקוראים לעצמם מנעולנים. האם כדאי לעבוד איתם? אתם תחליטו. 

על מה הסמכת המנעולן מעידה?

אנשים שבוחרים ללמוד את המקצוע בו הם מעוניינים לעסוק, הם בהכרח אנשים אחראים ורציניים יותר. לכאורה, מדובר "רק" על פריצת דלת או פתיחת כספת, אך מתן שירות מעולה מותנה בלמידה התחום לעומק. אם כן, על מה ההסמכה מעידה?

  • רצינות כלפי המקצוע – אדם שבוחר ללמוד קורס מנעולנים, מכבד את המקצוע. לא כל אחד ראוי להיקרא "איש מקצוע", אלא רק אדם שלמד את התחום – עיונית ומעשית.
  • רצינות כלפי הלקוחות – אנשים שמציעים שירותי מנעולנות מבלי שהם למדו את התחום, לא באמת מכבדים אתכם – הלקוחות, או לוקחים אתכם ברצינות. איך "מנעולן" יכול להתחייב על שירות מקצועי כשהוא כלל לא למד את התחום? מנעולן שבחר בנתיב ההסמכה, בחר להיות איש מקצוע שלא מתפשר על איכות השירות – למענכם!
  • מקצועיות – והדבר החשוב ביותר: מקצועיות! מנעולן בלוד שיש בידו הסמכה פורמלית, הוא מנעולן שיודע את העבודה. תעודת ההסכמה היא "תו איכות" בעל ערך רב, ועליה – לא כדאי להתפשר.

 

"ומה באשר לאישור המשטרה? גם את זה כדאי לי לבדוק?"

שאלה מצוינת! המנעולנים המוסמכים מחזיקים כבר באישור משטרת ישראל, שכן זהו תנאי הסף לקבלה ללימודים (במרבית המקרים). על כל פנים, אל תהססו לשאול את המנעולן אם ברשותו אישור ממשטרת ישראל. מדובר בסופו של דבר על תעודת יושר, המעידה כי המנעולן לא ביצע בחייו כל עבירה פלילית. לפרטים נוספים אודות הזמנת מנעולן בלוד מ"לביא מנעולים", התקשרו – 050-912-4443