מה לבדוק לפני שמזמינים שירות פריצת דלת רב בריח?

ישראלים רבים בוחרים לתחום בין השטח הציבורי לפרטי – הבית שלהם, באמצעות דלת רב בריח. מדובר על אחת הדלתות הפופולאריות ביותר בישראל, ולא במקרה: הן עמידות וחזקות, ידועות ברמות אבטחה גבוהות והמראה האסתטי-מודרני שלהן תורם לעיצוב הבית.

במקרים בהם מפתח הבית אבד, נשכח או נגנב לכם, לא תהיה ברירה אלא לפרוץ את הדלת. המנעולנים של "לביא מנעולים" יגיעו עד אליכם מצוידים בידע מקצועי, כלי עבודה מתקדמים, אישור משטרת ישראל ותודעת שירות גבוהה. אנחנו שמחים לחלוק אתכם את כל הדברים שחשוב שתבדקו לפני הזמנת שירות פריצת דלת רב בריח.

1.הדגישו כי אתם צריכים שירות פריצת דלת רב בריח

אחד היתרונות הבולטים של דלת רב בריח, הוא רמת האבטחה הגבוהה שמקשה מאד על פורצים (כאלו שאינם מנעולנים כמובן, אלא פורצים שמטרתם לפלוש לשטח הפרטי שלכם ולגנוב מכם). תתפלאו, אך לא רק לפורצים קשה לפרוץ את הדלתות, אלא גם למנעולנים. פריצת דלת הרב בריח שונה מפריצת דלתות אחרות, שכן היא דורשת במיומנות מקצועית ספציפית ובכלי עבודה ייחודיים. ולכן, לפני שאתם מתאמים עם מנעולן, הדגישו בפניו כי אתם זקוקים לפריצה של דלת רב בריח. אנחנו ב"לביא מנעולים", מתמחים גם בפריצה של דלתות הרב בריח. 

2.ציינו את אזור המגורים שלכם בתחילת השיחה

המנעולן מתמחה בפריצת דלתות רב בריח? התקדמו איתו הלאה בשיחה. מאחר ואתם רוצים לקבל מענה מקצועי, איכותי ומהיר, חשוב שתתאמו ציפיות בשלבי השיחה המוקדמים ותשאלו את השאלות הבאות:

  • "האם אתה מגיע ל-X?" (העיר בה אתם גרים/עובדים)
  • "בתוך כמה זמן תוכל להגיע אליי?" (המרחק מהמקום בו נמצא המנעולן למקום בו אתם נמצאים/רוצים לקבל את השירות)
  • המטרה: לבדוק אם המנעולן הספציפי רלוונטי לכם

 

אנחנו ב"לביא מנעולים" מציעים שירות 24/7 בפריסה ארצית! המשמעות היא שנוכל להגיע אל כל נקודה בארץ בה אתם נמצאים, גם בשעות לא שגרתיות. 

3.תאמו מראש מחיר עבור שירות הפריצה

האם תמיד ניתן להתחייב על מחיר סופי עבור הפריצה בטלפון? התשובה היא שלא. לא אחת, ישנו פער בין תיאור המקרה ע"י הלקוח ובין מה שקורה בפועל. הפער הזה עלול להשפיע על עלות שירות הפריצה. עם זאת, ישנו מחיר שירות בסיסי המחושב לפי שלושה פרמטרים: 

  • שעת השירות 
  • האזור בארץ בו ניתן השירות 
  • סוג השירות

כלומר, ניתן בהחלט להעריך פחות או יותר כמה תעלה לכם פריצת דלת רב בריח. אנחנו ב"לביא מנעולים", מאמינים בשקיפות ובתיאום ציפיות מול הלקוחות שלנו. ועל כן, נציג בפניכם גם את העלויות הצפויות בעבור שירות הפריצה.

איבדתם את המפתח לבית? צרור המפתחות שלכם נגנב? שירות של פריצת דלת רב בריח הוא המענה עבורכם! אנו זמינים לכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. לפרטים נוספים ותיאום הגעה, התקשרו אלינו כעת – 050-912-4443