מתי ואיך ניתן לפרוץ כספות?

רוב הזמן, אתם רוצים את הכספת שלכם נעולה. עם זאת, במקרים בהם אתם צריכים לפתוח אותה, אתם מצפים שהיא תיפתח ללא בעיות. בפועל, אתם עלולים למצוא עצמכם מתמודדים עם סיטואציה מעט מלחיצה ומאד לא אידיאלית: כספת שלא נפתחת. גם אם ברשותכם כספת אמינה – דיגיטלית או מכנית, קיים הסיכוי שהיא לא תפתח. במקרים אלו, אתם לא צריכים לעשות דבר מלבד לחייג אלינו – "לביא מנעולים". עד שניפגש (בתקווה שלא בעקבות כספת תקועה שלא נפתחת), אנו שמחים להשיב לכם על שלוש שאלות:

  • מתי יש צורך בשירות פריצת כספות?
  • איך ניתן לפרוץ את הכספות?
  • מתי פריצת הכספות אפשרית?

 

מתי ואיך ניתן לפרוץ כספות?

מתי צריך לפרוץ כספות בבית ובעסק?

בגדול, כשאינכם מצליחים לפתוח את הכספת בכוחות עצמכם. זהו המקום להדגיש כי כספות לא נפתחות מ-2 סיבות:

  • קוד שגוי – גם בכספת מכנית וגם בזו הדיגיטלית, הפתיחה מותנית בידיעת הקוד. ישנם אנשים שפותחים את הכספת על בסיס יומי, כך שהסבירות שהם ישכחו את הקוד, נמוכה עד לא קיימת. עם זאת, לא מעטים אלו שמאחסנים בכספת פריטים בהם משתמשים לעתים רחוקות מאד (ועל כן, כמעט ולא פותחים אותה). במקרים אלו, קל וחומר כשקוד הכספת אינו מתועד בשום מקום, הסבירות שהוא ישכח, גבוהה מאד.
  • תקלה בכספת – כיום, ישנן כספות עמידות ואמינות שתקלות בהן נדירות. עם זאת, תמיד קיים הסיכוי שהכספת לא תיפתח בעקבות תקלה.

איך ניתן לפרוץ כספות?

חכו רגע לפני שאתם מוציאים מהמחסן את ארגז הכלים שלכם – פטיש לא יעזור ומברג לא יסייע לכם. למרות האינסטינקט הטבעי לנסות ולפרוץ את הכספת לבד (בעיקר כשאתם צריכים להוציא ממנה חפץ, מסמך או כסף באופן מידי), הניסיונות שלכם ככל הנראה לא יניבו דבר מלבד תסכול אדיר. לשאלתכם איך ניתן לפרוץ כספות, התשובה היא אך ורק עם מנעולני כספת מוסמכים, מומלצים ושעובדים באישור המשטרה. זהו המקום להדגיש כי המנעולנים שלנו מבצעים את עבודתם בצורה עניינית ומקצועית, תוך התחשבות מלאה בכבודכם ומבלי לפגוע בפרטיותכם. 

מתי ניתן לפרוץ כספות?

התשובה הבאה או שתפתיע אתכם, או שפשוט תגרום לכם להקלה אדירה: ניתן לפרוץ כספות 24 שעות ביממה! מדוע שירותי פריצת הכספות מוצעים שבעה ימים בשבוע, 24 שעות? דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: יש לכם טיסה ב-03:00. כמה שעות קודם, לפני יציאתכם לשדה התעופה, אתם מנסים לפתוח את הכספת בה מאוחסנים הדרכון, הכסף הזר שהוצאתם ומסמכים נוספים הרלוונטיים לנסיעה. להפתעתכם, הכספת לא נפתחת למרות שאתם יודעים את קוד הפתיחה. אז מה עושים? רמז: בשום אופן לא מבטלים את הטיסה! 

אנחנו ב"לביא מנעולים", עובדים מסביב לשעון בכדי להבטיח שתהיה לכם נגישות מלאה לתכולת הכספת בכל שעה ביום. לפרטים נוספים אודות שירותי מנעולנות, לרבות פריצת כספות, התקשרו – 050-9124443