למה חשוב לבדוק כל פורץ דלתות המתמחה בפריצת דלתות?

אתם נותנים אמון מלא בבני אדם, ויוצאים מנקודת הנחה כי האנשים שאתם פוגשים בחייכם מונעים אך ורק מטוב. הגישה הזו נפלאה ומעידה במידה רבה על האנשים שאתם – לבביים וחמים. עם זאת, חשוב לדעת: בעוד אתם נותנים אמון, ישנם אלו המנצלים את האמון שנותנים בהם. כשאתם זקוקים לשירות שמטבעו רגיש יותר כמו פריצת דלתות – של הבית או בית העסק, ראוי לבדוק את הפורץ טרם הוא נכנס אל המרחב הפרטי שלכם. 

אנחנו ב"לביא מנעולים", מעודדים את לקוחותינו "לבדוק" אותנו, ללמוד ולהכיר אותנו לעומק לפני מתן השירות. במידה ואיבדתם את המפתח לדירה או למשרד, במקרים בהם הדלת נטרקה או שהכספת לא נפתחת, יש לכם אל מי לפנות: פורץ דלתות אמין ומקצועי! אנו שמחים לחלוק אתכם מידע בעל ערך רב, שיאפשר לכם להעריך את הפורץ שמגיע אליכם.

שירות החלפת מנועלים לבית ולעסק

מדוע חשוב לבדוק את פורץ הדלתות?

יש לשאלה הזו תשובה אחת: בעוד ישנם פורצים המגיעים לפרוץ עבורכם, ישנם פורצים המגיעים פשוט לפרוץ. ולמה הכוונה? ישנם המון פורצי דלתות אמינים שמבצעים את עבודתם ביושרה ובאחריות מקצועית. מנגד, ישנם אנשים שמתחזים לפורצים, כאשר מטרתם היא להגיע כמה שיותר קרוב לרכוש האישי שלכם. אין בכוותנו להבהיל אתכם חלילה, אך היו מקרים בהם "פורצים" שכפלו לעצמם על הדרך מפתח לרכב, לבית או למשרד. אנחנו לא צריכים לתאר לכם מה קרה בהמשך ומה היו ההשלכות… 

ולכן, לפני שמגיע אליכם פורץ דלתות, חשוב שתבצעו בדיקה מעמיקה מיהו האדם שעתיד להגיע אליכם. להרגיע את עצמכם ב"לי זה לא יקרה" זו אפשרות, אך אפשרות טובה יותר היא להבטיח שדבר כזה לא יקרה לכם. אז איך בודקים ומעריכים פורצי דלתות המעניקים שירות של פריצת דלתות?

איך תוכלו לדעת שמגיע אליכם פורץ דלתות אמין ומקצועי?

אמנם אין נוסחה ודאית ובטח שלא מדעית, אך ישנם דברים המעידים בהכרח על אמינותו ואיכויותיו – האישיות והמקצועיות של פורץ הדלתות. אז מה חשוב לבדוק ועל מה אסור להתפשר בשום אופן?

  • אישור משטרת ישראל – תנאי סף לעבודה בתחום המנעולנות הוא היעדר עבר פלילי. לכן, כשאתם מתעניינים אודות פורץ דלתות, שאלו אותו אם הוא מחזיק בתעודת יושר ואם הוא פועל באישור משטרת ישראל.
  • שירות 24 שעות ביממה – ישנם מנעולנים שעובדים X שעות ביום, לצד אלו שעובדים 24 שעות ביממה. עבודה במתכונת של 24/7 מעידה על מקצועיות, הבנת צורכי הלקוח, הרצון הטהור לעזור והרגישות הגבוהה של הפורץ.
  • המלצות – אל תהססו לבקש מהפורץ המלצות מלקוחותיו. ישנם מנעולנים המשתפים המלצות באתר הבית שלהם, אך גם כאלו שישמחו למסור לכם מספרי טלפון של לקוחות / לשלוח לכם צילומי מסך של המלצות.
  • אנו עובדים באישור משטרת ישראל, מציעים שירותי חירום 24/7 ונשמח לשתף אתכם בשלל המלצות של לקוחות מרוצים!

 

לפרטים נוספים אודות שירות פריצת דלתות עם "לביא מנעולים", התקשרו – 050-912-4443