פורץ רכבים

פורץ רכבים – שחזור ושכפול מפתחות לרכב

אם זכינו לפגוש אתכם כאן, סביר להניח שאתם מחפשים פורץ רכבים או שאבד לכם המפתח לרכב.

הסיבות לכך שאינכם מצליחים להיכנס אל הרכב יכולות להיות רבות ומגוונות וביניהן:

• הרכב ננעל עם המפתח בתוכו
• שלט הפתיחה לא עובד
• מנעול או מפתח שחוק
• או שפשוט איבדתם את המפתח…
גם אם המקרה שלכם נכלל ברשימה שציינו זה עתה, וגם אם מדובר בסיבה אחרת, מה שעליכם לעשות כעת הוא להזמין פורץ רכבים בכדי שיסייע לכם לפרוץ את מנעול הרכב.

דבר ראשון – יש לנו בקשה אליכם!

אנו מבקשים מכם בכל לשון של בקשה – אל תנסו לפרוץ את הדלת בעצמכם. לא משנה מה שמעתם או מהם הסרטונים שתוכלו למצוא באינטרנט שיסבירו לכם איך לפרוץ לרכב בקלות, מרבית הסיכויים הם שלא תצליחו, וחמור מכך, אתם יכולים לגרום לנזק ממשי למנעול הדלת וכך לא רק תצטרכו לפרוץ את הרכב אלא גם תאלצו להחליף את המנעול. לא חבל על הכסף שלכם? מנעולן רכב מנוסה, לעומת זאת, ידע לעשות זאת במקצועיות וביעילות ולחסוך מכם את כאב הראש. פורץ רכבים

פורץ רכבים מומחה לשירותכם…

אנו בחברת לביא מנעולים בעלי ניסיון של למעלה מעשור בעולם המנעולנות ובין שירותינו המקצועיים תוכלו כמובן למצוא גם שירותי פריצת רכבים ע"י מנעולן רכב מקצועי. אנו פועלים במשך 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לכל יעד באיזור הפעילות שלנו תוך זמן שיא של 20 עד 30 דקות.
אגב, חשוב לציין כי גם אם אינכם מצליחים לפתוח את דלת הרכב שלכם, לא בהכרח תידרש פריצת המנעול. בחלק מהמקרים ישנה תקלה בשלט או שפשוט נגמרה לו הבטריה. מה שעלול להראות בעיניכם כמקרה אבוד, הוא הרבה פעמים משימה פשוטה עבור פורץ רכבים מקצועי. על כן, בכל מקרה שבו נתקעתם מחוץ לרכב, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם.
בזכות ניסיון של שנים, ציוד מקצועי מתקדם, צוות הכולל את מיטב המנעולנים והתעדכנות שוטפת בכלל החידושים בתחום, נוכל לספק גם לכם שירות מהיר, מקצועי ואמין.

צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם!

צרו עמנו קשר כבר עכשיו, תארו לנו את הבעיה ואת סוג הרכב שלכם, ואת המשימה של פריצת רכבים – השאירו לנו.
ננעלתם מחוץ לרכב? לכו רק על בטוח! צרו קשר עכשיו עם לביא מנעולים.

שחזור מפתחות לרכב * שכפול מפתחות לרכב * שיפוץ ותיקון סיווץ לרכב * תיקון שלטים לרכב * שרות בפריסה ארצית 24/7